„Mini rozmiar mega efekt” w kampanii Halls XS (wideo)

W mediach ruszyła kampania reklamowa wspierająca wprowadzenie do sprzedaży nowej wersji cukierków Halls (produkowanych przez Mondelez Polska) - Halls XS. Akcję przygotowały i realizują firmy Red8 Events, JWT, Starcom i dotPR.

tw
tw
Udostępnij artykuł:

Halls XS są dostępne w opakowaniach zawierających po 30 minikuleczek, w dwóch wariantach smakowych: mentolowym oraz cytrynowym. Grupa docelowa produktu to aktywni konsumenci w wieku 19-35 lat.

Kampania reklamowa podkreśla, że cukierki Halls XS mają intensywny smak i dają natychmiastowy efekt odświeżenia i głębokiego oddechu, utrzymujący się przez kilka minut.

Hasło główne akcji to „Mini rozmiar mega efekt”.

Akcja zaczęła się w połowie lipca cyklem eventów, podczas których tworzono instalacje z pustych opakowań po Halls XS inspirowane symbolami poszczególnych miast. Dwudniowe eventy odbyły się we Wrocławiu (powstał tam Most Grunwaldzki), Warszawie (napis „Wawa” i makieta miasta), Zakopanem (Wielka Krokiew), Krakowie (Smok Wawelski), Poznaniu (Koziołki Poznańskie), Sopocie (Kuter Rybacki) i Łodzi (fotoplastykon w kształcie litery „Ł”).

Towarzyszyły temu samplingi oraz współpraca z partnerami medialnymi (m.in. Interia.pl, Radio Roxy, Nasze Miasto). Koncepcję akcji przygotowała wraz Mondelez Polska agencja Red8 Events, a działania PR prowadziła agencja dotPR.

grafika

Z kolei pod koniec lipca rozpoczęła się kampania reklamowa w mediach. Obejmuje telewizję (stacje ogólnopolskie), internet (serwisy VoD, YouTube), kina oraz punkty sprzedaży (m.in. wobblery, plakat, zawieszki i krawaty do stref przykasowych). Potrwa do końca br.

grafika

Spot reklamowy przygotowała agencja JWT Warszawa, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Stanowski dostał propozycję zostania ambasadorem Zondacrypto. "Opatrzność nad nami czuwała"

Stanowski dostał propozycję zostania ambasadorem Zondacrypto. "Opatrzność nad nami czuwała"

Big Picture pracuje dla Małycha Agency

Big Picture pracuje dla Małycha Agency

Badanie: co 4. przedsiębiorczyni uważa, że osiągnęła sukces finansowy

Badanie: co 4. przedsiębiorczyni uważa, że osiągnęła sukces finansowy

Agencja Hand Made ma dwóch nowych klientów

Agencja Hand Made ma dwóch nowych klientów

Maciej Traczyk, commerce director, WPP Media
Materiał reklamowy

Maciej Traczyk, commerce director, WPP Media

Agora z dyrektorami sprzedaży 1Digital w dwóch regionach

Agora z dyrektorami sprzedaży 1Digital w dwóch regionach