WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Koniec „WidziMiSię” w Polsat News 2. Stacja w tym paśmie postawi na „Wydarzenia”

Gorący temat

Wiktor Świetlik odpowiada Janowi Pospieszalskiemu: Trójka nie upycha polskiej muzyki po nocy, w prime timie jest jej 69 proc.

0

„Młode wilki" nowym programem w Polsat News 2. Poprowadzi go Dominika Długosz

2017-10-13 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W sobotę, 14 października 2017 roku Polsat News 2 rozpocznie emisję nowego programu „Młode wilki". Audycję poprowadzi Dominika Długosz.

„Młode wilki

Program „Młode Wilki" to podsumowanie politycznych wydarzeń minionego tygodnia, w którym gośćmi będą młodzi politycy do 35 roku życia z ugrupowań politycznych, pozaparlamentarnych oraz młodzieżówek partyjnych.

Premierowe odcinki audycji na antenie Polsatu News 2 będzie można oglądać w soboty o godz. 10.00, począwszy od 14 października br.

Gośćmi pierwszego odcinka będą: Łukasz Schreiber (Prawo i Sprawiedliwość), Marcelina Zawisza (Partia Razem), Marta Golbik (Platforma Obywatelska) i Piotr Apel (Kukiz’15).

Dominika Długosz jest związana z Telewizją Polsat od 10 lat. Obecnie na antenie Polsat News 2 prowadzi również program „Rozmowa polityczna”. Ponadto dziennikarka jest prowadzącą audycji „Graffiti popołudniowe” w Polsat News, a także przygotowuje materiały do „Wydarzeń”.

Udział Polsatu News 2 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w pierwszym półroczu br. wyniósł 0,14 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Młode wilki, Polsat News 2, Dominika Długosz

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia