WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Brytyjski serial „Wiktoria” w TVP1

„Młodzi lekarze 2” od marca w TVP1. Będą nowi bohaterowie

2017-01-11 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Od marca br. TVP1 rozpocznie emisje drugiej serii telenoweli dokumentalnej „Młodzi lekarze”. Widzowie będą śledzić losy sześciu nowych bohaterów.

fot. TVP fot. TVP

Realizację dziesięcioodcinkowego cyklu rozpoczęto jesienią, a zakończono pod koniec grudnia ub.r. Kamery towarzyszyły sześciu lekarzom i śledziły ich pracę w szpitalach, a także życie prywatne bohaterów. Widzowie zobaczą, jak młodzi lekarze zachowują się w trudnych sytuacjach, obejrzą także spotkanie z bohaterami pierwszego sezonu.

W „Młodych lekarzach 2” wystąpią: Agnieszka Burkacka (chirurg dziecięcy z Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach), Michał Konik (ortopeda z Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA), Małgorzata Mastej-Nowak (lekarz chorób wewnętrznych z Centrum Zdrowia w Mikołowie), Tomasz Pieniążek (lekarz-stażysta ze Szpitala Powiatowego w Zawierciu), Marta Zębala (neurochirurg z Kliniki Neurochirurgii w Szpitalu Bielańskim w Warszawie) oraz Bartosz Spławski (onkolog w Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie).

Program „Młodzi lekarze” będzie oparty na brytyjskim reality-show „Junior Doctors: Your Life in Their Hands” nadawanym od 2011 roku na kanale BBC Three. W Wielkiej Brytanii powstały dotąd trzy edycje programu. Reżyserią polskiej wersji programu zajęły się Joanna Frydrych i Alina Mrowińska, a za produkcję wykonawczą odpowiadała Telewizja Polska.

Premierę „Młodych lekarzy 2” w TVP1 zaplanowano na marzec br. Nowe odcinki trafią prawdopodobnie do niedzielnego wieczornego pasma.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że średnia oglądalność pierwszej serii telenoweli dokumentalnej emitowanej w niedziele o godz. 21.25, w okresie od 3 stycznia do 6 marca br., wyniosła 1,69 mln widzów przy udziale na poziomie 10,98 proc. w grupie 4+ i 7,55 proc. w 16-49. TVP1 w czasie emisji produkcji zajęła trzecie miejsce w rynku telewizyjnym, przegrywając z Polsatem i TVN, a wygrywając tylko z TVP2.

Autor: lb

Wiecej informacji: Młodzi lekarze, serial TVP1

503 Service Temporarily Unavailable

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.


Apache Server at www.wirtualnemedia.pl Port 80
  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej