WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Biedronka podnosi pracownikom pensje, nawet o 550 zł

myPhone Flip 3 - klasyczny telefon z klapką w Biedronce za 129 zł

2017-12-11 A A A KOMENTARZE: 7 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Do sieci sklepów Biedronka ponownie wchodzi klasyczny telefon z klapką myPhone Flip 3.

myPhone Flip 3 - klasyczny telefon z klapką w Biedronce za 129 zł

Poprzednio myPhone Flip 3 pojawił się w sklepach sieci Biedronka w lipcu br., w takiej jak obecnie cenie 129 zł.

myPhone Flip 3 to prosty w obsłudze telefon klawiszowy z klapką, która chroni ekran, a jednocześnie umożliwia obsługę urządzenia. Dzięki niej, przez otwarcie/zamknięcie, możliwe jest odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych. Ekran 2,4" z obrazkowym menu jest kolorowy, a klawisze duże, z funkcją szybkiego wybierania. Dodatkowy, niewielki ekran na obudowie, wyświetla ikony notyfikacji informujące o przyjściu wiadomości SMS, nieodebranym połączeniu oraz o statusie radia FM.

Telefon posiada aparat fotograficzny VGA (0,3 Mpx) i baterię o pojemności 900 mAh, która oferuje do 4,5 godz. ciągłych rozmów albo do 8 dni pracy w trybie czuwania. Wewnętrzną pamięć 32 MB można rozszerzyć o dodatkowe 16 GB dzięki karcie microSD (do nabycia oddzielnie). Model ma również latarkę, przycisk SOS, moduł Bluetooth i radio FM oraz takie funkcjonalności jak odtwarzacz audio, zegar, alarm, kalkulator, kalendarz i tryb Dual SIM.

myPhone Flip 3 będzie dostępny we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 11 do 24 grudnia lub do wyczerpania zapasów, w cenie 129 zł.

Autor: km

Wiecej informacji: myPhone Flip, myPhone, Biedronka

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia