WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

myPhone Simply 2 ze starterem TuBiedronka za 89,90 zł

Gorący temat

Łukasz Sitek zawieszony po informacji, że bez biletu awanturował się w pociągu i powoływał na pracę w TVP Info

13

myPhone z kampanią dla seniorów „Bo najważniejszy jest głos. Usłysz Skolimów”, ambasadorem Jan Nowicki

2017-11-14 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Marka telekomunikacyjna dla seniorów myPhone ruszyła z kampanią „Bo najważniejszy jest głos. Usłysz Skolimów”, która zwraca uwagę na kwestię podtrzymywania i pielęgnowania relacji z bliskimi, zwłaszcza z osobami starszymi. Ambasadorem akcji został aktor Jan Nowicki, a spot promujący akcję przygotowały 23heroes, Lunapark i F25.

myPhone z kampanią dla seniorów „Bo najważniejszy jest głos. Usłysz Skolimów”, ambasadorem Jan Nowicki

Kampania „Bo najważniejszy jest głos. Usłysz Skolimów” ma pokazać, jak ważne jest podtrzymywanie relacji z bliskimi. Szczególny akcent w akcji położono na kontakty z najstarszymi członkami rodzin.

Głównym elementem akcji jest spot, który nagrano w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, którego sponsorem jest myPhone. U boku Jana Nowickiego, ambasadora kampanii, wystąpili artyści mieszkający w ośrodku aktorzy: Eugenia Herman, Andrzej Szopa, Romana Kamińska, śpiewak Zdzisław Zaczyk oraz tancerka Ryszarda Gozdowska.

Kampania realizowana jest online, a film trafia do dedykowanych grup na Facebooku, w Google oraz CDN.pl. Emisję spotu wspiera kampania banerowa w Google, za której przygotowanie odpowiada dział digital klienta.

Marka myPhone w ramach wspierania domu artystów w Skolimowie przygotowuje także specjalnego audiobooka, który trafi do sklepów w okresie przed Bożym Narodzeniem. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na skolimowski ośrodek.

Za kreację i strategię kampanii odpowiada 23heroes, za produkcję spotu F25 Production House, a za postprodukcję Lunapark motion arts collective. Działania PR projektu prowadzi agencja LoveBrands Relations.

Autor: jd

Wiecej informacji: myPhone, usłysz Skolimów, Jan Nowicki

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia