WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Polo TV na czele stacji muzycznych w 2016 roku. 8TV na drugim miejscu

Polo TV liderem kanałów muzycznych. Stars.TV awansowało na podium

2017-02-16 A A A KOMENTARZE: 9 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Najpopularniejszym kanałem muzycznym w zeszłym miesiącu było Polo TV. Największy spadek udziału odnotowała Eska TV, która wypadła z miejsca 2. na 10. Z kolei najwięcej zyskał kanał TO!TV - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.com fot. Shutterstock.com

Udział naziemnego kanału Polo TV w styczniu 2017 roku wyniósł 0,75 proc. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej spadł on o 10,71 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Stars.TV.

Oczko niżej znalazł się kanał 4FunTV, którego średni miesięczny udział w rynku telewizyjnym w zeszłym miesiącu wyniósł 0,15 proc., po wzroście o 7,14 proc. Stacja ta w rankingu awansowała z miejsca czwartego.

Podium uzupełnia stacja Stars.TV, która awansowała z miejsca ósmego. Jej udział wyniósł 0,10 proc. (wzrost o 66,67 proc. - drugi największy w zestawieniu).

Z trzeciej na czwartą lokatę spadła należąca do Telewizji Polsat stacja Disco Polo Music. Jej średni udział w styczniu br. zmalał o 28,57 proc. do 0,10 proc.

Największym wzrostem pochwalić się mogła stacja TO!TV, której udział się podwoił do 0,06 proc. (kanał ten awansował z miejsca 12. na 6.).

Zdecydowanie najwięcej straciła z kolei Eska TV, która spadła z miejsca 2. na 10. Jej udział zmniejszył się o 89,19 proc. do 0,04 proc. Kanał ten jednak od 28 września ub.r. w ramach naziemnej telewizji cyfrowej zastąpiony został przez rozrywkową 8TV. Od tego dnia Eska TV dostępna jest w internecie, aplikacji mobilnej, a także poprzez sieci kablowe i anteny satelitarne.

W grupie widzów w wieku od 16 do 49 lat w styczniu br. również na pozycji lidera znalazło się Polo TV. Udział tego kanału, po spadku o 22,14 proc., wyniósł 1,09 proc.

Na drugiej lokacie uplasował się kanał 4FunTV (0,30 proc. udziału; wzrost o 7,14 proc.), który przed rokiem był trzeci.

Ostatnie miejsce podium należało do Stars.TV (0,19 proc.; do góry o 72,73 proc.). W styczniu 2016 roku kanał ten był szósty.

Największym wzrostem (o 350 proc. do 0,09 proc.) też pochwalić się mógł kanał TO!TV, a najwięcej również i w tym ujęciu straciła Eska TV - jej wynik zmalał o 91,30 proc. do też 0,06 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: kanał muzyczny, Polo TV, muzyka w telewizji

503 Service Temporarily Unavailable

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.


Apache Server at www.wirtualnemedia.pl Port 80

Komentarze (9) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej