WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Marcin Hołyst prezesem Catvertiser, Grzegorz Berezowski skupi się na NapoleonCat

Natalia Klimaszewska dołącza do zespołu Catvertiser

2018-01-11 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Natalia Klimaszewska objęła stanowisko junior performance social media analyst w platformie Catvertiser, zajmującej się optymalizacją kampanii na Facebooku.

Natalia Klimaszewska Natalia Klimaszewska

Do zadań Klimaszewskiej należy wspieranie zespołu w zakresie optymalizacji kampanii pod względem kosztów i konwersji w mediach społecznościowych oraz tworzenie zestawień i analiz z kampanii. Dodatkowo, będzie odpowiedzialna za tworzenie mediaplanów, weryfikację poprawności kreacji oraz przygotowanie raportów z prowadzonych działań.

Ostatnio była związana z Connectmedica, w której zajmowała się prowadzeniem projektów digitalowych oraz odpowiadała za kontakty z klientami z branży farmaceutycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Online Advertising Network, gdzie początkowo odpowiadała za współpracę z wydawcami. Następnie jako account executive zajmowała się optymalizacją działań, nadzorowaniem i raportowaniem przebiegu kampanii.

Jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Autor: jd

Wiecej informacji: Natalia Klimaszewska, Catvertiser

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia