WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Michał Lisiecki prezesem PMPG Polskie Media przez kolejne 5 lat

Natalia Rzewińska nową redaktor prowadzącą Wprost.pl

2017-07-17 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Natalia Rzewińska objęła funkcję redaktor prowadzącej portal Wprost.pl (Grupa PMPG Polskie Media). Zastąpi na tym stanowisku Marcina Lisa, który odchodzi z firmy. Jednocześnie wydawca prowadzi rekrutację na stanowisko redaktora naczelnego serwisu.

Natalia Rzewińska nową redaktor prowadzącą Wprost.pl

Ostatnio pracą redakcji Wprost.pl kierował Marcin Lis, który odpowiadał za relaunch portalu. - Dziękuję Marcinowi Lisowi za rzetelną pracę i stawienie - z sukcesem - czoła wielu wyzwaniom, które przed nim stały. Życzę mu powodzenia w dalszym życiu zawodowym - mówi Michał Maciej Lisiecki, prezes PMPG Polskie Media, wydawca tygodnika „Wprost”.

Natalia Rzewińska z redakcją Wprost.pl związana jest od dwóch lat. Jako wydawca serwisu współpracowała m.in. przy wprowadzaniu nowego layoutu i wdrażaniu zmian technologicznych.

Jednocześnie PMPG Polskie Media tworzy stanowisko redaktora naczelnego portalu Wprost.pl. - Jego utworzenie wynika ze strategii Grupy PMPG, która zakłada dynamiczny wzrost przychodów z internetu oraz rozwój serwisów internetowych i cyfrowych kanałów dystrybucji. To powoduje, że przed redaktorem naczelnym Wprost.pl będą postawione wyzwania zarówno w zakresie tworzenia i rozwoju treści serwisu, jak i konkretne cele w zakresie jego monetyzowania - tłumaczy wydawca.

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko redaktora naczelnego portalu Wprost.pl.

Autor: łb

Wiecej informacji: Natalia Rzewińska, Wprost.pl, PMPG Polskie Media, Marcin Lis

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia