WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Grupa Canal+ z rosnącą liczbą odbiorców, w Polsce spadek o 14 tysięcy

nc+ wprowadza ofertę „Elastyczny internet”. Klient płaci tylko wtedy, gdy korzysta z internetu

2017-05-18 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Platforma nc+ wprowadziła nową ofertę „Elastyczny internet”, w której opłata abonamentowa nie jest pobierana w okresie gdy abonent nie korzysta z pakietu danych. Ponadto obniżeniu uległy ceny za abonament telefoniczny w ofercie „bez limitu”.

nc+ wprowadza ofertę „Elastyczny internet”. Klient płaci tylko wtedy, gdy korzysta z internetu

W ramach nowej oferty „Elastyczny internet” abonenci nc+ za internet w danym miesiącu zapłacą tylko wtedy, gdy z niego skorzystają. W miesiącach, w których nie wykonano żadnego transferu danych, opłata za abonament automatycznie nie będzie naliczana i klient nie będzie musiał zgłaszać tego faktu w biurze obsługi.

- Elastyczność to jedna z największych korzyści naszej nowej oferty, ponieważ pozwala kontrolować koszty i jest fair w stosunku do konsumenta, który coraz częściej kontroluje swoje rachunki i nie chce tym samym płacić za usługi, z których aktualnie nie korzysta - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Artur Dominiak, dyrektor ds. produktu w nc+.

Oferta „Elastyczny internet” jest dostępna dla wszystkich abonentów nc+ posiadających dowolny pakiet telewizji. Mogą z niej skorzystać także nowi klienci, którzy zakupią nc+ Internet razem z telewizją i podpiszą umowę na 24 miesiące.

- Elastyczny internet to jednocześnie znakomite rozwiązanie dla wszystkich osób, które potrzebują dostępu do internetu w określonych sytuacjach, takich jak np. podróże służbowe czy wakacyjne wyjazdy. Nasz internet można wtedy zabrać ze sobą, a po powrocie do domu, gdy mobilny internet nie jest już potrzebny, nie płacić za niego dodatkowych pieniędzy. Z tego benefitu mogą skorzystać również wszystkie osoby, które chcą skorzystać z promocji na internet w nc+ nie czekając na zakończenie umowy z obecnym operatorem, ponieważ opłata za abonament w nc+ będzie naliczana dopiero od momentu rozpoczęcia korzystania z usługi - dodaje Artur Dominiak.

Ceny usług w „Elastycznym internecie” dla klientów posiadających dowolny pakiet telewizyjny nc+ są następujące: 19,99 zł za pakiet danych 10 GB, 34,99 zł za 35 GB i 59,99 zł za 100 GB. Abonenci, którzy zdecydują się na zakup najwyższego pakietu otrzymają bezpłatnie dostęp do usługi „TV w kieszeni”, dzięki której oglądając telewizję za pośrednictwem aplikacji nc+ GO lub przez stronę internetową ncplusgo.pl nie będą zużywać limitu transferu danych. Oferta nie dotyczy usług dodatkowych, opłaty aktywacyjnej i rat za sprzęt.

Ponadto platforma nc+ obniżyła ceny za abonament telefoniczny „bez limitu” - klienci posiadający pakiet telewizyjny mogą zakupić nc+ Telefon w abonamencie już od 15,59 zł miesięcznie do końca roku.

Autor: łb

Wiecej informacji: nc+, Elastyczny internet, Artur Dominiak

Komentarze (3) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia