WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Netia pod lupą UOKiK-u w sprawie niechcianych ofert handlowych

Netia uruchamia platformę VoD, od 4,99 do 9,99 złotych za jeden film

2017-11-17 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Operator telekomunikacyjny Netia uruchomił własną wypożyczalnię filmów online. Na razie w ofercie serwisu Netia VOD znajduje się ponad 100 tytułów. Za wypożyczenie filmu trzeba zapłacić od 4,99 do 7,99 złotych za okres od 24 do 72 godzin.

Netia uruchamia platformę VoD, od 4,99 do 9,99 złotych za jeden film

Serwis wideo na żądanie - Netia VOD został udostępniony przez operatora w czwartek. Zgodnie z komunikatem z wypożyczalni online dostępnej poprzez aplikację na multimedialnym dekoderze Netia Player mogą skorzystać wszyscy użytkownicy Telewizji Osobistej Netii.

Według operatora podobnie jak w przypadku innych aplikacji na Netia Playerze zakup wybranych produkcji odbywa się przez pilota, a opłata za wypożyczenie jest dopisywana do faktury. Wypożyczenie jednego filmu kosztuje od 4,99 do 9,99 zł. Zakupione materiały można odtworzyć przez okres od 24 do 72 godzin od transakcji.

Na start użytkownicy Netii mogą wybierać spośród ponad 100 pozycji, m.in. „Sama przeciw wszystkim”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Planeta Singli”, „Gwiazdy”, „Misiek w Nowym Jorku”, „The Circle. Krąg” i „Amok”. Zgodnie z zapowiedzią docelowo w bibliotece Netia VOD znajdować się będzie ponad 500 wyselekcjonowanych tytułów różnych gatunków filmowych i seriali.

 

Autor: ps

Wiecej informacji: Netia, VoD

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia