WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Daily Telegraph i The Sun wprowadzają opłaty w internecie

Nick Hugh zamiast Murdocha MacLennana szefem Telegraph Media Group

2017-06-16 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Murdoch MacLennan po 13 latach sprawowania funkcji dyrektora wykonawczego Telegraph Media Group opuszcza stanowisko i awansuje na fotel wiceprezesa koncernu. Funkcję CEO przejmuje po nim Nick Hugh, który przyszedł do firmy w styczniu 2017 roku.

Murdoch MacLennan (z lewej) i Nick Hugh, fot. The Telegraph Murdoch MacLennan (z lewej) i Nick Hugh, fot. The Telegraph

O zmianach personalnych wydawnictwo Telegraph Media Group (TMG), właściciel dzienników „The Daily Telegraph” oraz „The Sunday Telegraph” poinformowało na swojej stronie internetowej.

Zgodnie z komunikatem Murdoch MacLennan, dotychczasowy dyrektor wykonawczy TMG po 13 latach opuści to stanowisko, pozostanie jednak w strukturach koncernu jako jeden z wiceprezesów. Jego zadaniem będzie m.in. utrzymywanie kontaktów z organizacjami branżowymi oraz instytucjami regulującymi rynek medialny w Wielkiej Brytanii.

Na dotychczasowym miejscu MacLennana pojawi się Nick Hugh, który w styczniu br. rozpoczął pracę w TMG jako dyrektor operacyjny, a wcześniej był m.in. wiceprezesem europejskiego oddziału Yahoo.

Według zapowiedzi Hugh kierując wydawnictwem skupi się przede wszystkim na rozwoju segmentu związanego z cyfrową reklamą oraz internetowych aktywności koncernu.

 

Autor: ps

Wiecej informacji: Nick Hugh, Telegraph Media Group

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia