WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Amazon otwarty dla polskich firm, będą mogły sprzedawać w pięciu krajach w Europie

„Nie idź na zakupy” w kampanii reklamowej Frisco.pl

2016-05-12 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Supermarket internetowy Frisco.pl uruchomił nową platformę komunikacji marki, czego pierwszym etapem jest zintegrowana kampania reklamowa pod hasłem „Nie idź na zakupy. Idź na…”. Kreacją, produkcją, planowaniem i zakupem wszystkich mediów oraz działaniami marketingu efektywnościowego zajmuje się agencja SMG.

„Nie idź na zakupy” w kampanii reklamowej Frisco.pl

Frisco.pl uruchomiło nową, długoterminową platformę komunikacyjną. - Strategicznymi i długofalowymi celami działań, które właśnie rozpoczęliśmy, są budowa świadomości marki Frisco.pl i zachęcanie klientów do rozważania zakupów online jako nowoczesnej i wygodnej alternatywy dla dużych zakupów w marketach - mówi Tomasz Dębowski, dyrektor marketingu firmy.

Częścią nowej platformy komunikacji Frisco.pl jest kampania reklamowa pod hasłem „Nie idź na zakupy. Idź na…”. Reklamy w humorystyczny sposób przekonują klientów, że korzystanie z wygodnej i szybkiej formy zakupów internetowych w supermarkecie Frisco.pl pozwala zaoszczędzić czas, który można dzięki temu poświęcić na znacznie bardziej przyjemne zajęcia niż wizyta w tradycyjnym sklepie. W poszczególnych reklamach hasło główne jest rozwinięte do form: „Nie idź na zakupy. Idź nad Wisłę”, „Nie idź na zakupy. Idź na rower”, „Nie idź na zakupy. Płataj figle w domu”.

Akcja jest prowadzona w radiu, internecie oraz na outdoorze (billboardy, nośniki w komunikacji miejskiej). Ponadto na Frisco.pl uruchomiono konkurs mający zachęcić internautów do pierwszych zakupów w tym serwisie. Zadaniem uczestników, którzy kupią co najmniej jeden z produktów oznaczonych w gazetce promocyjnej, jest dokończenie zdania: Nie idę na zakupy, bo…”. Do wygrania jest 80 voucherów o wartości 400 zł każdy na zakupy na Frisco.pl

Wszystkie działania, w ścisłej współpracy z działem marketingu Frisco.pl, przygotowała agencja SMG. Strategią, kreacją oraz produkcją zajmuje się SMG LiquidThread, strategią komunikacji oraz planowaniem mediów zajmuje się SMG Mediavest, a działaniami marketingu efektywnościowego SMG PM.

SMG pracuje dla Frisco.pl w wyniku wygranego przetargu.

Autor: bg

Wiecej informacji: Frisco.pl, sklep internetowy, e-commerce

503 Service Temporarily Unavailable

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.


Apache Server at www.wirtualnemedia.pl Port 80

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej