WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Zotac: nowe wersje kart graficznych z serii GeForce GTX 1050 i 1050 Ti

Gorący temat

Bronisław Wildstein z nagrodą Pan Cogito od Akademickich Klubów Obywatelskich

3

Zotac: nowe karty graficzne GeForce GTX 1080 Ti

2017-03-13 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Firma Zotac International zaprezentowała nowe karty graficzne Zotac GeForce GTX 1080 Ti oparte na architekturze Nvidia Pascal, dostępne w wersjach AMP Extreme, AMP Edition oraz Founders Edition.

Zotac: nowe karty graficzne GeForce GTX 1080 Ti

Karty Zotac GeForce GTX 1080 Ti AMP Extreme i AMP Edition cechują się udoskonalonymi przez Zotac elementami, takimi jak system oświetlenia Zotac Spectra LED (większe możliwości personalizacji kolorów i podświetlenia, wybór z szerszego spektrum kolorów i nowych trybów oświetlenia), układ chłodzenia Icestorm (pochodzi z metalicznego ExoArmor wraz z metalową tylną płytą, która chroni i chłodzi komponenty; wykorzystuje bezpośredni kontakt miedzianej płytki z rdzeniem oraz pozostałymi elementami generującymi ciepło dla osiągnięcia maksymalnej efektywności chłodzenia), czy technologia Freeze (działa z większą tolerancją temperaturową i precyzyjniejszym pomiarem temperatury).

Karta Zotac GeForce GTX 1080 Ti AMP Extreme jest wyposażona w potrójne 90 mm wentylatory z szerokimi łopatkami, natomiast Zotac GeForce GTX 1080 Ti AMP Edition posiada dwa 100 mm wentylatory z szerokimi łopatkami. Oba modele posiadają 16 + 2 fazy zasilania.

Z kolei aplikacja Firestorm jest stale aktualizowana, aby zapewnić dostęp do najnowszych funkcji zarówno dla istniejących, jak i nowych kart graficznych. Użytkownicy mogą dostosować kolor, jasność oraz styl oświetlenia karty graficznej za pomocą kilku kliknięć myszką. Ustawienia wydajności. podkręcania oraz pracy wentylatora są możliwe do kontrolowania dzięki interfejsowi z indywidualnym sterowaniem dla każdej karty graficznej w dowolnej konfiguracji SLI.

Autor: km

Wiecej informacji: Zotac, karta graficzna, GeForce

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia