WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Mecze piłkarskiego Pucharu Polski w pay-per-view za 5 zł

Gorący temat

Netflix ma 117 mln subskrybentów, rekordowe wzrosły wpływy i zysk

0

Nowe oferty stacjonarne Orange TP

2012-09-27 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Orange wprowadziło trzy nowe plany taryfowe dla użytkowników telefonów stacjonarnych: Plan na każdą kieszeń, Plan na każdy wieczór i weekend oraz Plan na każdy dzień.

Nowe oferty stacjonarne Orange TP

Plan na każdą kieszeń to najbardziej ekonomiczna oferta. Przy dwuletniej umowie opłata miesięczna wynosi 32,36 zł. Minuta połączenie z krajowymi numerami stacjonarnymi kosztuje 20 groszy, a z komórkowymi od 26 do 33 groszy. Połączenia międzynarodowe kosztują od 49 groszy do 1,99 zł za minutę.

W Planie na każdy wieczór i weekend, kosztującym 41,46 miesięcznie przy 24-miesięcznej umowie, zawarte są nielimitowane połączenia w soboty i święta oraz w godzinach 18.00-8.00 w dni robocze z numerami stacjonarnymi oraz komórkowymi w Polsce i międzynarodowej strefie I (głównie Europa, Australia, Kanada, Stany Zjednoczone). W pozostałych terminach po minucie rozmowy włącza się naliczanie sekundowe. Minuta połączenia w Polsce kosztuje 14 groszy z numerami stacjonarnymi i do 33 groszy z komórkowymi. Koszt minuty rozmowy międzynarodowej to od 49 groszy do 1,99 zł.

Plan na każdy dzień zapewnia nielimitowane rozmowy krajowe i zagraniczne w strefie I przez 24 godziny na dobę. Międzynarodowe połączenia w pozostałych strefach i na telefony komórkowe mają standardową stawkę (odpowiedni do 1,99 zł i 33 groszy za minutę) z naliczaniem sekundowym po pierwszej minucie. Przy dwuletniej umowie ta taryfa kosztuje 49 złotych miesięcznie.

Autor: wb

Wiecej informacji: oferta stacjonarna Orange TP, Orange, Plan na każdą kieszeń, Plan na każdy wieczór i weekend, Plan na każdy dzień, oferta stacjonarna TP

Komentarze (3) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia