WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Play z ofertą odNowa bez limitów czasowych, reklamują ją Agnieszka Chylińska i Adam Małysz (wideo)

„#nicnieprzepada” w reklamach odNowa w Play na Kartę (wideo)

2017-04-18 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Sieć telekomunikacyjna Play zaczęła kampanię reklamującą wprowadzoną właśnie ofertę odNowa. Oprócz reklam z Agnieszką Chylińską i Adamem Małyszem emitowane są spoty pokazujące niefortunne zdarzenia z życia młodych ludzi.

„#nicnieprzepada” w reklamach odNowa w Play na Kartę (wideo)

W ramach oferty odNowa, wprowadzonej właśnie w Play na Kartę, doładowania (w kwocie od 5 do 300 zł), pakiety minut, SMS-ów i danych internetowych mają nieograniczoną ważność. Jednocześnie wprowadzono nowe ceny połączeń i SMS-ów do sieci zewnętrznych oraz pakietów internetowych.

odNowa jest reklamowana pod hasłem „#nicnieprzepada”. Głównymi bohaterami kampanii są piosenkarka Agnieszka Chylińska oraz były skoczek narciarski i kierowca rajdowy Adam Małysz.

 

Ponadto emitowane są krótkie spoty pokazujące sytuacje, z których młodym osobom coś przepada: chłopak przed randką gubi w zlewie pierścionek zaręczynowy, kolekcjoner przegapia koniec aukcji internetowej, a zakochany chłopak nie może porozmawiać z podobającą mu się dziewczyną, bo zabiera ją matka.

 

Akcja reklamowa obejmuje telewizję, internet (m.in. social media), prasę oraz outdoor.

 

Kreacją kampanii zajęły się agencje Grandes Kochonos (reklamy ATL-owe), Plej (reklamy BTL-owe) i Isobar (reklamy i działania w internecie), a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom Warszawa.

 

Autor: tw

Wiecej informacji: odNowa, Play, Play na Kartę

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia