WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Domy gwiazd 6” w Domo+

Marcowe „Zwierciadło” z Omeną Mensah na okładce

2017-02-15 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W czwartek 16 lutego br. w sprzedaży pojawi się marcowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło), przygotowane przez nową naczelną Annę Bimer. Na okładce pojawiła się Omenaa Mensah z córką.

Marcowe „Zwierciadło” z Omeną Mensah na okładce

Czytelniczki miesięcznika znajdą w wydaniu m.in. rozmowę z dziennikarką Omeną Mensah, która opowiada o swoich korzeniach, relacjach rodzinnych oraz braku tolerancji, a także rozmowę z Anną i Marcinem Mellerami. Psychoterapeuta Wojciech Eichelberger opowiada o możliwościach ludzkiego mózgu.

Marcowe „Zwierciadło” przygotowała Anna Bimer, która w styczniu br. została nową redaktor naczelną magazynu. Zastąpiła Katarzynę Montgomery, która kierowała magazynem przez 5,5 roku.

Bieżące wydanie liczy 204 strony i ukaże się w nakładzie 130 tys. egzemplarzy. Cena to 9,99 zł. Wydanie można kupić z tuszem do rzęs za 13,99 zł.

Sprzedaż wydania jest wsparta kampanią w internecie (FilmWeb.pl, Zwierciadlo.pl, poradnikzdrowie.pl, wformie24.pl, mowimyjak.pl, glamki.pl, sukcesnaszpilkach.pl, Facebook.pl, Zwierciadlo.pl) i prasie (miesięcznik „Sens”, „Dobre Wnętrze” „Co jest grane”, „SENS”).

Według danych ZKDP w pierwszych trzech kwartałach ub.r. średnia sprzedaż ogółem „Zwierciadła” wynosiła 64 564 egz., a „Sensu” - 22 630 egz.

Autor: łb

Wiecej informacji: Zwierciadło, Anna Bimer, Omenaa Mensah, Omenaa Mensah z córką

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia