WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Onet na sprzedaż za 1,4 mld zł

Onet z aplikacją na oś czasu Facebooka

2012-03-14 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Onet wprowadza aplikację, za pomocą której swoją aktywnością na tym portalu będzie można dzielić się ze znajomymi na Facebooku.

Aplikacja udostępniona przez Onet pozwala dzielić się tym, co się czyta, ogląda i komentuje na tym portalu, na swoim facebookowym profilu. Taka aktywność na osi czasu pojawia się z symbolem żółtej kropki Onetu. Można też sprawdzić aktywności na portalu naszych znajomych, o ile korzystają z tej aplikacji.Użytkownicy aplikacji mogą cały czas kontrolować to, czym się dzielą, zmieniając ustawienia w aplikacji na Facebooku oraz usuwając konkretną aktywność - wprost ze swojej osi czasu lub ze swojego dziennika aktywności. Możliwe jest też dowolne włączanie i wyłączanie udostępniania na Onecie.Aplikacja w pierwszym etapie będzie działać w serwisach tematycznych Wiadomości, Sport, Film i Technowinki,
a następnie zostanie wprowadzona w pozostałych obszarach Onetu. - Popularność Facebooka wśród młodych Polaków rośnie, a teraz mogą ulepszać swoje osi czasu naszą aplikacją, która ułatwi odkrywanie treści z naszych serwisów i dzielenie się nimi z przyjaciółmi - przekonuje Robert Bednarski, prezes Onetu.

- Wielu ludziom czytanie wiadomości na Onecie pozwala na opowiedzenie swojej historii i pokazanie, co jest dla nich ważne. Teraz będą mogli dzielić się tym przeżyciem z przyjaciółmi - dodała Amina Belghiti, szef partnerstw platformy Facebooka.Równocześnie z Onetem podobną aplikację udostępniła Wirtualna Polska (więcej na ten temat).

Autor: tw

Wiecej informacji: Onet, oś czasu, Amina Belghiti

Fotoreportaże

Komentarze (3) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej

Tylko u nas

Zobacz więcej

Jedynki

Zobacz więcej w serwisie JEDYNKI