WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Reklamy tygodnia: KFC, Carlsberg, Play i Orange Polska (wideo)

Orange i T-Mobile z darmowym pakietami internetu mobilnego z okazji Euro 2016

2016-06-27 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Z okazji wejścia polskiej drużyny do ćwierćfinałów Euro 2016 Orange i T-Mobile oferują za darmo dodatkowe pakiety internetowe - w Orange 18, a w T-Mobile 10 GB.

Orange i T-Mobile z darmowym pakietami internetu mobilnego z okazji Euro 2016

Orange i T-Mobile podkreślają, że nowa oferta promocyjna związana jest z sukcesami polskiej reprezentacji piłkarskiej, która po zwycięstwie nad Szwajcarią znalazła się w ćwierćfinałach Euro 2016.

Orange: 18 GB na 3 dni

W przypadku Orange oferta dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych korzystających z Orange na kartę lub jakiegokolwiek abonamentu.

W ramach bonusu (aktywowanego poprzez SMS z hasłem KARNY na numer 277) użytkownik otrzymuje dodatkowy pakiet danych internetowych o wielkości 18 GB.

Bonus można aktywować do 29 czerwca br. do końca dnia. Po aktywacji jest on ważny przez trzy kolejne dni.

T-Mobile: 10 GB na miesiąc

Nieco inaczej wygląda internetowa promocja w T-Mobile, choć także u tego operatora bonus mogą otrzymać użytkownicy kart pre-paid i abonamentu, którzy wyślą hasło GOLSZW10 na numer 499 do końca dnia 28 czerwca br.

Po aktywowaniu bonusu użytkownik otrzymuje za darmo dodatkowy pakiet 10 GB, który w wypadku użytkowników na kartę jest ważny przez 30 dni, a w wypadku klientów abonamentowych do końca bieżącego okresu rozliczeniowego.

Autor: ps

Wiecej informacji: Orange, T-Mobile, internet mobilny, pakiet internetowy, euro 2016

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia