WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Zosia robiąca prezenty bożonarodzeniowe w reklamie aplikacji mobilnej Ceneo.pl (wideo)

Radość ze smartfonów, telewizora i konsoli w bożonarodzeniowej kampanii Orange Love (wideo)

2017-11-13 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Orange Polską rozpoczął bożonarodzeniową kampanię reklamującą ofertę Orange Love. Za przygotowanie i realizację akcji odpowiadają Publicis Poland, Film Produkcja, Orka, Lunapark i Initiative Warszawa.

Radość ze smartfonów, telewizora i konsoli w bożonarodzeniowej kampanii Orange Love (wideo)

Reklamy z kampanii pokazują radość różnych osób z otrzymywania bożonarodzeniowych prezentów. Podkreślają, że w Orange Love smartfony Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy J5 (2017) dostępne są w planach taryfowych za 69 zł rat miesięcznych - przy zawarciu umowy na 24 miesiące dla dwóch numerów. Z kolei 32-calowy telewizor Samsung Smart TV i konsola Xbox One S są dostępne na analogicznych warunkach za 49 zł miesięcznie.

Ponadto Samsung Galaxy J3 (2016) dual Sim może kupić za złotówkę każdy nowy klient internetu domowego, który kupi Orange Love z usługą telewizyjną na 24 miesiące.

Działania reklamowe obejmuję m.in. telewizję oraz internet.

Kreacją kampanii zajęła się agencja Publicis Poland. Spoty wyreżyserował Michał Gazd, produkcją zajęła się firma Film Produkcja, udźwiękowieniem - Lunapark, a postprodukcją - Orka. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy i Initiative Warszawa.

Autor: tw

Wiecej informacji: Orange Love, Orange, reklama świąteczna

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia