WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Tańsze połączenia roamingowe i internetowe w Orange

Orange wprowadza Mini Pakiet SMS - 15 SMS za złotówkę na 24h

2011-07-22 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Sieć komórkowa Orange wprowadziła usługę Mini Pakiet SMS, w której pakiet 15 SMS-ów do wszystkich sieci kosztuje 1 zł.

Orange wprowadza Mini Pakiet SMS - 15 SMS za złotówkę na 24h

W ramach usługi użytkownik otrzymuje 15 SMS-ów za 1 zł na 24 godziny. SMS-y zakupione w ramach pakietu można wykorzystać do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.

Mini Pakiet SMS jest dostępny dla abonentów taryf Orange One, Orange Pop i Nowe Orange Go oraz abonentów oferty Zetafon w tych taryfach.

Aby włączyć usługę, należy wysłać SMS o treści START pod nr 515 (opłata jak za standardowy SMS do Orange wg cennika taryfy użytkownika), wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod *110*85# i potwierdzić przyciskiem połączenia (aktywacja bezpłatna), wybrać odpowiednią opcję po zalogowaniu się do Orange on-line, na stronie www.orange.pl/online (aktywacja bezpłatna) lub skontaktować się z biurem obsługi klienta Orange pod numerem *100 (opłata za połączenie zgodna z obowiązującym cennikiem usług).

W danym momencie można posiadać tylko jeden aktywny pakiet. Ponowna aktywacja jest możliwa tylko po wykorzystaniu SMS-ów przyznanych w ramach poprzedniego pakietu lub po upływie ważności poprzedniego pakietu.  Niewykorzystane SMS-y przyznane w ramach usługi wygasają bezpowrotnie po upływie 24 godzin od momentu aktywacji.

Autor: km

Wiecej informacji: Orange, Mini Pakiet SMS

Komentarze (6) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia