WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak w Bystrzycy Kłodzkiej reklamują SmartDom (wideo)

Cinemax i Eleven Sports w jednym pakiecie Cyfrowego Polsatu. Multiroom dla najniższego abonamentu

2017-08-18 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Cyfrowy Polsat proponuje abonentom nową promocję: do pakietu Rodzinnego HD z dwoma kanałami filmowymi Cinemax dołączono kanały pakietu Eleven Sports HD. Nowość dostępna jest do końca roku za darmo, później - w cenie 29,90 zł.

Cinemax i Eleven Sports w jednym pakiecie Cyfrowego Polsatu. Multiroom dla najniższego abonamentu

Pakiet Rodzinny HD obejmuje dwa kanały filmowe premium: Cinemax HD oraz Cinemax 2 HD. Taka opcja kosztuje 19,90 zł. Cyfrowy Polsat dołącza teraz do niego kanały sportowe: Eleven, Eleven Sports oraz Eleven Extra. Abonenci mają więc dostęp do 89 programów w pakiecie.

Do tego operator oferuje także możliwość korzystania z opcji On The Go (to dostęp do ponad 50 kanałów i programów na życzenie na urządzeniach mobilnych) za 5 zł. miesięcznie.

Cyfrowy Polsat zmienia też dostępność usługi Multiroom HD: teraz można skorzystać z niej przy wyborze abonamentu za 19,99 zł (dotychczas dostępny był wyłącznie dla wyższych abonamentów). Multiroom umożliwia korzystanie z tego samego pakietu na maksymalnie trzech dodatkowych telewizorach.

Między 18-28 sierpnia dostęp do programów z pakietu Eleven Sport otrzymali także abonenci Cyfrowego Polsatu, którzy nie mają ich w swojej ofercie programowej.

W pierwszym kwartale br. grupa Cyfrowy Polsat zanotowała 2,39 mld zł wpływów ze sprzedaży i 271,4 mln zł zysku netto.

Autor: jk

Wiecej informacji: Cyfrowy Polsat, Rodzinny HD

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia