WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Money.pl na czele serwisów gospodarczych, mocno w górę Next.gazeta.pl i Business Insider Polska, w dół TVN24BiS.pl, Forbes.pl i Wyborcza.biz (TOP15)

Gorący temat

Łukasz Sitek zawieszony po informacji, że bez biletu awanturował się w pociągu i powoływał na pracę w TVP Info

41

Zmarła dziennikarka TVN24 BiS Pamela Bem-Niedziałek

2017-09-30 A A A KOMENTARZE: 7 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W wielu 39 lat zmarła dziennikarka ekonomiczna Pamela Bem-Niedziałek. Była związana ze stacjami TVN24, TVN CNBC i TVN24 BiS.

Pamela Bem-Niedziałek, fot. TVN24 BiS Pamela Bem-Niedziałek, fot. TVN24 BiS

Jako podało TVN24 BiS, Pamela Bem-Niedziałek zmarła po długiej, ciężkiej chorobie. Osierociła dwójkę dzieci.

Bem-Niedziałek przez wiele lat była związana z Grupą TVN. Była reporterką, prezenterką i wydawcą. Początkowo pracowała w TVN24, potem w TVN CNBC, a od 2014 roku w TVN24 Biznes i Świat.

W tekście o śmierci Pameli Bem-Niedziałek na stronie TVN24 BiS zamieszczono wypowiedzi kilku współpracowników zmarłej dziennikarki. - Niesamowicie pracowita, bardzo inteligentna, dokładna, weryfikująca każdą informację i zadająca właściwe pytania – zawsze zastanawiałem się, czy Pamela naprawdę wie, jaka jest fantastyczna. Nie wierzę w to, że jej nie ma - stwierdził Marek Tejchman.

- Miała nieprawdopodobny upór, aby wszystko napisać tak, aby dla przeciętnego widza, wszystko było jasne. W dziennikarstwie takiej pracowitości, skrupulatności i dążenia do sedna sprawy nie widziałem nigdy później, u żadnej innej osoby. Gdyby tytuły naukowe były przyznawane za materiały telewizyjne, ona byłaby już trzy razy profesorem - powiedział Paweł Blajer. - Pierwsza przychodziła do pracy i ostatnia ją opuszczała. Profesjonalistka. A i tak znalazła zawsze czas dla przyjaciół i znajomych. Dokładna i pomocna - stwierdził Jakub Żukowski.

 

Autor: tw

Wiecej informacji: Pamela Bem-Niedziałek, TVN24 BiS

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia