WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Agata i Paulina Młynarskie pozwą „Super Express” za fotografie ich chorego ojca. Jastrzębowski: nie zapłaciliśmy za te zdjęcia

Paulina Młynarska poprowadzi cykl „Polacy z wyboru” w Canal+ Discovery

2017-02-14 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W czwartek 2 marca br. na antenie Canal+ Discovery zadebiutuje cykl dokumentalny „Polacy z wyboru”. W programie Paulina Młynarska porozmawia z obcokrajowcami, którzy na stałe zamieszkali w Polsce.

Paulina Młynarska poprowadzi cykl „Polacy z wyboru” w Canal+ Discovery

W kolejnych odcinkach „Polaków z wyboru” widzowie Canal+ Discovery poznają m.in. Japonkę, która uczy robić sushi w polskich górach, Nowozelandczyka, który założył lokalną, kaszubską gazetę czy muzyka, który dla Polski porzucił Broadway. Prowadzącą cykl będzie Paulina Młynarska.

Wśród gości Młynarskiej będą m.in. Nick Sinckler, Stefano Terrazzino, Mamed Khalidov, Bilguun Ariunbaatar i Natasha Pavluchenko.

- Nasi bohaterowie pochodzą z całego świata. Niektórzy z nich musieli uciekać przed tragedią wojny, inni zapragnęli wielkiej życiowej zmiany, a niekiedy to miłość pchnęła ich nad Wisłę. Są wśród nich wybitni artyści, ludzie nauki i społecznicy, a wszystkich ich łączy wielka determinacja i miłość do Polski - mówi Paulina Młynarska.

Premierę „Polaków z wyboru” w Canal+ Discovery zaplanowano na czwartek 2 marca br. o godz. 21.00. Producentem serii są Discovery Networks i ATM Grupa.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w grudniu ub.r. udział Canal+ Discovery wyniósł 0,02 proc.

Autor: łb

Wiecej informacji: Polacy z wyboru, Paulina Młynarska, Canal+ Discovery

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia