WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

IAA Polska: Jacek Olechowski ponownie prezesem, Jakub Potrzebowski znów na czele rady nadzorczej

Gorący temat

Grzegorz Pawelczyk zrezygnował z kierowania TVP Info, Ewa Bugała na urlopie

0

Paweł Kowalewski dalej dyrektorem IAA w Europie

2017-06-19 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Paweł Kowalewski, obecny global vice president Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA, objął w organizacji dodatkowe stanowisko VP area director Europe.

Paweł Kowalewski Paweł Kowalewski

Paweł Kowalewski jest jedynym Polakiem w globalnych strukturach IAA i w dalszym ciągu odpowiadać będzie za rozwój stowarzyszenia na świecie. Nowe obowiązki objął w niedzielę podczas IAA executive committee meeting w Cannes.

Paweł Kowalewski jest jednym z pierwszych członków IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy (od 1993 r.), czterokrotnie wybierany był na prezesa polskiego oddziału stowarzyszenia, trzykrotnie pełnił funkcję przewodniczącego rady nadzorczej IAA Polska.

Na stanowisko global vice president IAA Global został wybrany po raz czwarty jesienią ub.r. Funkcję tę będzie piastował do jesieni 2018 roku. Stanowisko VP area director Europe pełnił już w poprzednich kadencjach.

Paweł Kowalewski jest prezesem i dyrektorem kreatywnym agencji Communication Unlimited. W latach 1984-85 przebywał na stypendium w Heidelbergu. W 1985 roku rozpoczął pracę na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Od 1994 r. prowadzi na tym wydziale pracownię reklamy. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Autor: bg

Wiecej informacji: Paweł Kowalewski, IAA

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia