WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Nowa spółka Havas Media Group rozpoczyna obsługę mediową PLL LOT

Peter Mears CEO Havas Media Group

2017-12-01 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Peter Mears został powołany na stanowisko CEO Havas Media Group. Zastąpi na nim Alfonso Rodesa, który jako prezes HMG będzie doradzać i wspierać nowego CEO.

Peter Mears CEO Havas Media Group Peter Mears CEO Havas Media Group

Mears jako CEO Havas Media Group będzie przede wszystkim odpowiedzialny za promowanie współpracy w mediowej części grupy.

Alfonso Rodes funkcję CEO Havas Media Group pełnił od 2006 roku. Z kolei Peter Mears dołączył do firmy na początku tego roku obejmując nowo utworzone stanowisko global chief operations officera. Wcześniej podobną funkcję sprawował w IPG Mediabrands.

- W zaledwie sześć miesięcy Peter Mears wprowadził jeszcze wyższe niż wcześniej standardy operacyjne, pobudzając do współpracy i budując niezwykle zaangażowane zespoły w branży mediowej. Ma pasję do wygrywania i jego awans w strukturze HMG był konieczny - powiedział Yannick Bolloré, prezes i dyrektor generalny Havas Group.

- Poprzez zintegrowane zespoły, wspólne zasoby i poprzez wykorzystanie innowacji i technologii jesteśmy w stanie wywrzeć jeszcze większy wpływ na naszych klientów, partnerów, konsumentów i cały przemysł - dodał Peter Mears.

Autor: bg

Wiecej informacji: Peter Mears, Havas Media Group, Alfonso Rodesa

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia