"Pierwsza miłość" wygrywa z "Klanem" i "Prosto w serce"

Nadawany w Polsacie serial „Pierwsza miłość” poprawił swoją oglądalność w stosunku do ubiegłego roku. Dzięki temu cieszy się on większą popularnością - w swoim paśmie emisji - od m.in.  seriali „Klan” i „Prosto w serce”.

tp
tp
Udostępnij artykuł:

Średnia oglądalność „Pierwszej miłości” po sześciu i pół tygodniu emisji w jesiennej ramówce wynosi 2,38 mln - wynika z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla Wirtualnemedia.pl. Udział serialu to natomiast 22,71 proc. wśród wszystkich widzów i 28,9 proc. w grupie wiekowej 16-49. Największą liczbę widzów od września br. zgromadziły odcinki wyemitowane 11 i 12 października - odpowiednio 2,87 mln i 2,93 mln widzów.

Dane pokazują, że telenowela cieszy się większą popularnością niż w analogicznym okresie ub.r. Wówczas średnio oglądało ją 2,17 mln osób przy udziale wynoszącym odpowiednio 20,07 i 24,73 proc. Serial niezmiennie nadawany jest o 18.00.

 „Pierwsza miłość” zajmuje pierwsze miejsce pod względem oglądalności w swoim paśmie emisji. Na drugim miejscu znalazła się Jedynka i „Klan” oraz „Jaka to melodia?” (19,56 proc. udziału). Trzecie zajmuje natomiast TVN, gdzie w tym czasie można zobaczyć serial „Prosto w serce” i „Detektywów” (18,74 proc. udziału). Ostatnie miejsce w tabeli zajęła Dwójka z pasmem informacyjnym („Panorama”, „Sport” i „Prognoza pogody”) i udziałem na poziomie 12,42 proc.  W grupie 16-49 przewaga Polsatu nad konkurencją jest jeszcze większa, a drugie miejsce zajmuje nie TVP 1, ale TVN.

grafika

fot. Polsat

Telenowelę „Pierwsza miłość” najchętniej oglądają kobiety, osoby mające między 25-29 lat i powyżej 50. roku życia, mieszkańcy wsi  oraz ludzie z wykształceniem podstawowym.

Widownia „Pierwszej miłości” odcinek po odcinku

Top 5 odcinków serialu

Oglądalność serialu na tle konkurencji

Profil widowni produkcji

 

tp
Autor artykułu:
tp
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"