WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Innovations Media dla Bolsius Polska

Gorący temat

Michał Mońko nowym dyrektorem radiowej Jedynki, zastąpił Rafała Porzezińskiego

20

„Pierwsza wódka, którą mogę polecić” - Bogusław Linda reklamuje Bols Platinum

2013-06-05 A A A KOMENTARZE: 13 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Bogusław Linda jest twarzą kampanii wspierającej wprowadzenie do sprzedaży wódki Bols Platinum (Grupa CEDC). „Pierwsza wódka, którą mogę polecić” - deklaruje w reklamie aktor.

Bogusław Linda

Bogusław Linda

Jako twarz wódki Bols Platinum Bogusław Linda ma podkreślać jej wysoką jakość i charakter premium. - Bols Platinum to pierwsza wódka, którą mogę polecić i określić mianem świetnego trunku. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym kieruję się czystymi zasadami i rekomenduję innym tylko to, do czego jestem naprawdę przekonany - przekonuje aktor. - Wszystkie te cechy, którymi wyróżnia się Bogusław Linda, to także cechy charakteryzujące Bols Platinum - dodaje Piotr Niesłuchowski, dyrektor marketingu Grupy CEDC.

Wizerunek Bogusława Lindy będzie wykorzystywany do promocji Bols Platinum w punktach sprzedaży, w materiałach POS, mediach społecznościowych oraz w kanale on-trade.

Wódka Bols Platinum jest dostępna w butelkach o pojemności 500, 700, 1000 i 200 ml. Rekomendowana cena dla pojemności 500 ml wynosi nie więcej niż 23,99 zł.

Autor: tw

Wiecej informacji: Bols, Bols Platinum Bogusław Linda

Komentarze (13) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia