SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Polskie Radio, CNK i PGE Narodowy zorganizują trzy kolejne edycje Pikniku Naukowego

Polskie Radio, Centrum Nauki Kopernik i PGE Narodowy podpisały trójstronną umowę o realizacji kolejnych trzech edycji Pikniku Naukowego - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W tym roku impreza odbędzie się w sobotę, 9 czerwca.

Article

Piknik Naukowy to plenerowe wydarzenie upowszechniające naukę. Biorą w nim udział polskie i zagraniczne instytuty naukowe, uczelnie, koła studenckie oraz instytucje kultury.

W tym roku odbędzie się 22. edycja imprezy pod hasłem „Ruch”, którą zaplanowano na sobotę, 9 czerwca w godz. 11.00-20.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Weźmie w nim udział ponad 150 instytucji z kraju i zagranicy - wśród nich znajdą się stanowiska Centrum Nauki Kopernik oraz Polskiego Radia, z których będą nadawane audycje „na żywo”. Będzie można również spotkać i porozmawiać z wieloma radiowymi gwiazdami. W namiotach lub specjalnych stanowiskach odbędzie się niemal 800 pokazów.

Na mocy trójstronnej umowy również 23. i 24. Edycja Pikniku Naukowego (w 2019 i 2020 roku) odbywać się będzie we współpracy Polskiego Radia, Centrum Nauki Kopernik i PGE Narodowego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polskie Radio, CNK i PGE Narodowy zorganizują trzy kolejne edycje Pikniku Naukowego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing