WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Agora skupiła akcje za 21,6 mln zł w celu ich umorzenia

Gorący temat

Wiktor Świetlik odpowiada Janowi Pospieszalskiemu: Trójka nie upycha polskiej muzyki po nocy, w prime timie jest jej 69 proc.

0

Piotr Stasiński i Sławomir Jędrzejewski sprzedali akcje Agory za 103 tys. zł

2017-10-12 A A A KOMENTARZE: 20 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Piotr Stasiński (zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”) i Sławomir Jędrzejewski (dyrektor ds. sprzedaży korporacyjnej w Agorze) sprzedali akcje spółki za łącznie 103,6 tys. zł. Agora skupowała je, płacąc 20 zł za akcję.

Piotr Stasiński, fot. Piotr Stasiński, fot. "Gazeta Wyborcza"

We wtorek Agora poinformował, że zakończyła ogłoszony pod koniec września program skupy własnych akcji. Spółka nabyła w celu umorzenia dokładnie 1 084 595 akcji stanowiących 2,28 proc. jej kapitału zakładowego. Za jedną zapłaciła 20 zł, więc na cały skup wydała 21,69 mln zł.

W środę poinformowano, że wśród sprzedających akcje w ramach tej operacji są osoby związane z Agorą: zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej” Piotr Stasiński i Sławomir Jędrzejewski - dyrektor ds. sprzedaży korporacyjnej w firmie.

Stasiński sprzedał 4 061 akcji za 81 220 zł, a Jędrzejewski 1 117 akcji za 22 340 zł. Wszystkie transakcje zrealizowano we wtorek.

Piotr Stasiński jest związany z „Gazetą Wyborczą” od 1993 roku, wicenaczelnym jest od 16 lat, wcześniej kierował kolejno działem krajowym i publicystyką. Sławomir Jędrzejewski pracuje w Agorze od 1991 roku, obecną funkcję pełni od 13 lat, a przedtem był m.in. dyrektorem ds. sprzedaży „Gazety Wyborczej” i wiceprezesem AMS.

Na koniec środowej sesji giełdowej kurs akcji Agory wynosił 16,72 zł.

W pierwszej połowie br. Agora zanotowała 583,7 mln zł wpływów ze sprzedaży i 5,4 mln zł straty netto.

Autor: tw

Wiecej informacji: Agora, akcje, Piotr Stasiński, Sławomir Jędrzejewski

Komentarze (20) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia