WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Świat Wiedzy” i „W Sieci Historii” na czele sprzedaży w maju

Piotr Zaremba nie jest już wicenaczelnym „Sieci”. „Zmienia formułę aktywności dziennikarskiej”

2017-09-06 A A A KOMENTARZE: 18 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Piotr Zaremba zrezygnował z funkcji zastępcy redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”, ale nadal pozostanie publicystą tego tytułu. - Zrobił to, gdyż chce zmienić formułę aktywności dziennikarskiej - informuje Wirtualnemedia.pl Michał Karnowski.

Piotr Zaremba Piotr Zaremba

Zaremba ma się teraz ograniczyć do pisania w tygodniku „Sieci” oraz na portalu wPolityce.pl. - Piotr Zaremba zdecydował, że chce zmienić trochę formułę aktywności dziennikarskiej. Sygnalizował nam to już od roku. My to uszanowaliśmy. Chciał poszerzyć paletę mediów, z którymi współpracuje - mówi Wirtualnemedia.pl Michał Karnowski, członek zarządu Fratrii ds. wydawniczych.

Jako pierwszy poinformował o tym serwis 300polityka.pl, zwracając uwagę, że Zaremba nie jest już wymieniony w stopce redakcyjnej „Sieci” jako wicenaczelny . -  Piotr Zaremba zostaje w tygodniku „Sieci” - dodał Karnowski.

Jak się dowiadujemy, póki co szefostwo tygodnika nie wyznaczy na razie nikogo na miejsce drugiego redaktora naczelnego pisma „Sieci” (pierwszym zastępcą pozostaje Piotr Skwieciński; obaj zostali nominowani na te stanowiska w marcu 2015 roku). Redaktorem naczelnym jest Jacek Karnowski.

Piotr Zaremba ma teraz podjąć w szerszym zakresie współpracę z innymi wydawnictwami poza macierzystym tygodnikiem, m.in. ma publikować na łamach „Dziennika Gazety Prawnej”, a także - w większym jeszcze zakresie - na portalu Teologiapolityczna.pl.

Według ZKDP w I półroczu br. średnia sprzedaż ogółem „W Sieci” (poprzednia nazwa tygodnika) wynosiła 66 tys. egz.

Autor: jk

Wiecej informacji: Piotr Zaremba, Sieci, Michał Karnowski, W Sieci

Komentarze (18) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia