SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Plan lekcji”, czyli polski film Netfliksa wrócił na listę najchętniej oglądanych obrazów na platformie

W drugiej połowie stycznia na Netfliksie najchętniej oglądaliśmy seriale „Ginny i Georgia”, „Wikingowie: Wallhala” oraz „Różowe lata 90.”.

Seriale anglojęzyczne

Drugi sezon serialu „Ginny i Georgia” w trzecim tygodniu od premiery utrzymał się na szczycie rankingu seriali anglojęzycznych z 87,4 mln godzin oglądania. Historia matki i córki, która porusza ważne dla widzów problemy, zanotowała łącznie 430,59 mln godzin oglądania.

Serial obejrzało ponad 47 mln gospodarstw domowych (430,59 mln godzin oglądania podzielone przez 9 godzin).


Oprócz drugiego sezonu serialu „Ginny i Georgia” na liście seriali anglojęzycznych nie zabrakło innych popularnych tytułów, takich jak pierwszy (25,37 mln godzin oglądania) i drugi sezon (55,53 mln godzin oglądania) serialu „Wikingowie: Walhalla”, „Wednesday” (45,74 mln godzin oglądania), pierwszy sezon serialu „Ginny i Georgia” (43,29 mln godzin oglądania), „Kalejdoskop” (22,99 mln godzin oglądania) i trzeci sezon serialu „Emily w Paryżu” (15,55 mln godzin oglądania). Serial „Różowe lata 90.” zadebiutował na liście z 41,08 mln godzin oglądania.

Seriale nieanglojęzyczne

W czwartym tygodniu od premiery meksykański dramat „Królowa Południa” uplasował się na szczycie listy seriali nieanglojęzycznych z 54,09 mln godzin oglądania.

Na liście seriali nieanglojęzycznych pojawiły się nowości — francuski dramat „Kobiety na wojnie”, turecki dramat „Shahmaran” i czwarty sezon izraelskiego thrillera „Fauda”.

Fani chętnie wracali też do popularnych dramatów: koreańskich „Chwała” i „Alchemia dusz” (część 2), hiszpańskiego „Sky Rojo” i japońskiego „Alice In Borderland”. Austriacki thriller „Mścicielka” i hiszpańska komedia „Samce alfa” zamknęły listę.

Filmy anglojęzyczne

Oparty na prawdziwej historii film rodzinny „Zaginiony pies”, w którym główne role zagrali Rob Lowe i Johnny Berchtold, zajął pierwsze miejsce na liście filmów anglojęzycznych z 20,91 mln godzin oglądania.


Film „Bielmo” zajął drugie miejsce na liście filmów anglojęzycznych z 12,69 mln godzin oglądania. „Glass Onion: Film z serii »Na noże«” znalazł się na trzecim miejscu. „Autostopowicz z siekierą” i „Matylda: Musical” utrzymały się na liście na czwartej i szóstej pozycji.

Filmy nieanglojęzyczne

Indyjski przygodowy film akcji „Misja Manju” zadebiutował na liście filmów nieanglojęzycznych z 8,94 mln godzin oglądania, dołączając do innego indyjskiego hitu i weterana listy Top 10 — „RRR”. Norweski „Troll” i włoski film „Nazywam się Vendetta” utrzymały się na liście razem z meksykańskim dramatem „Zamęt”. Lider tegorocznych nominacji do nagrody BAFTA i nominacji do Oscara w kategorii najlepszego filmu, niemiecki dramat wojenny „Na Zachodzie bez zmian” i polski thriller akcji „Plan lekcji” również utrzymały swoje pozycje na liście.

Dołącz do dyskusji: „Plan lekcji”, czyli polski film Netfliksa wrócił na listę najchętniej oglądanych obrazów na platformie

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
U
I to jest przewaga Netflixa nad innymi platformami VOD (które promują prawie tylko i wyłącznie amerykańskie produkcje... jakby nikt inny na świecie nie produkował już filmów/seriali poza USA).
Produkcje z różnych krajów mają szansę zadebiutować na rynku globalnym. Nikt nie zamyka ich w lokalnych bańkach (typowe działanie większości amerykańskich spółek medialnych).
odpowiedź