WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Książki w polskim Google Play

Play uruchomi telewizję TV.Play.pl

2013-07-19 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Wczoraj sieć komórkowa Play ogłosił nabór do testowania nowej usługi dostępu do telewizji na smartfonie lub tablecie. Dla klientów Play usługę będzie świadczyć spółka Next Plus.

Play uruchomi telewizję TV.Play.pl

Poszukiwani są klientami sieci Play (abonament i na kartę), którzy posiadają smartfon lub tablet z systemem Android w wersji co najmniej 4.0. Zgłoszenia można składać na stronie http://www.tv.play.pl/ do końca lipca. Do testów zaproszeni zostaną tylko wybrani.

Na początku sierpnia, wybrani testerzy usługi  TV.Play.pl, otrzymają SMSem loginy i hasła oraz dostęp do aplikacji mobilnej na smartfon i tablet oraz aplikacji na komputery stacjonarne (opartej o Silverlight). W fazie testowej usługa będzie bezpłatna. Nie będą również pobierane opłaty za transmisję danych podczas oglądania kanałów TV, filmów VOD lub obrazu na żywo z kamer rozsianych po całej Polsce.

Testerzy będą mieli dostęp do specjalnego panelu, gdzie będą mogli przekazywać swoje uwagi, życzenia i spostrzeżenia na temat działania usługi telewizji mobilnej.

Testy potrwają do połowy września 2013 roku.

Autor: pr

Wiecej informacji: Play, TV.Play.pl, Next Plus

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia