WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Play: 4,5 mln klientów na koniec roku, nowe umowy MVNO w 2011 r.

Play wprowadza internet mobilny na kartę

2010-08-24 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W ofercie Play Online udostępniana jest taryfa, w której prepaidowo kupuje się określone limity pobieranych danych. Co miesiąc należy wykupić co najmniej 2 GB na transfer.

Play wprowadza internet mobilny na kartę

W nowej taryfie wprowadzanej do Play Online trzeba obowiązkowo wykupywać co miesiąc 2 GB na transfer danych, płacąc 30 zł. Takie doładowanie przedłuża ważność konta o 30 dni, natomiast dodatkowe limity danych można kupować już według potrzeb – dostępne są pakiety od 0,5 do 30 GB, z których każdy prolonguje możliwość korzystania z usługi o konkretną liczbę dni. Niewykorzystane limity transferu przechodzą na kolejne okresy.

Nową taryfę można testować przez 7 dni w ramach limitu 50 MB. Natomiast przy wykupywaniu oferty – obejmującej 24 doładowania za 30 zł każde – płaci się 29 zł za aktywację oraz 1 zł za modem. W taryfie prędkość pobierania danych wynosi do 1 Mbit/s.

Autor: tw

Wiecej informacji: Play, internet mobilny na kartę, Play Online

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia