WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Audioteka w Plusie” za 19,99 zł miesięcznie

Plus odświeża ofertę Ja+ Internet Na Kartę: startery za 5 zł i 15 zł, GB bonusem po doładowaniu

2017-04-14 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Plus udostępnił nową internetową ofertę prepaid, w której gigabajty są bonusem za doładowanie, a pieniądze z zasilenia pozostają do wykorzystania na inne dowolne usługi.

Plus odświeża ofertę Ja+ Internet Na Kartę: startery za 5 zł i 15 zł, GB bonusem po doładowaniu

Nowa oferta Ja+ Internet Na Kartę dostępna jest z pakietami internetowymi za darmo, a ich wielkość zależy tylko od wysokości doładowania. W nowej ofercie można także korzystać ze zoptymalizowanego pakietu YouTube pozwalającego na oglądanie do trzech razy więcej treści wideo.

W ramach nowej oferty klienci Plusa ze stażem co najmniej 3 miesięcy dostają gigabajty powiększone o 50%. Pieniądze z zasilenia konta pozostają do wykorzystania na inne usługi. Poza tym przez pierwsze 30 dni pakiet YouTube jest dostępny za darmo, a później za 5 zł miesięcznie.

Plus wraz z nową ofertą wprowadza także dwa nowe startery za 5 zł i 15 zł. Starter za 15 zł to 5 GB na start po rejestracji i włączeniu do sieci do wykorzystania przez 14 dni oraz dodatkowo 30 GB na rok po pierwszym doładowaniu za min. 30 zł (aby korzystać z tego bonusu wystarczy tylko utrzymać ważność konta).

Natomiast starter za 5 zł to 2 GB na start po rejestracji i włączeniu do sieci do wykorzystania przez 7 dni, testowy pakiet YouTube na 7 dni za darmo po doładowaniu konta za 30 zł w ciągu 7 dni od aktywacji startera, a także możliwość oglądania telewizji internetowej Ipla bez opłat za transfer danych.

Użytkownicy Ja+ Internet Na Kartę mogą też skorzystać z pakietów dodatkowych: 5 GB na 5 dni za 5 zł, 25 GB na 25 dni za 25 zł, 50 GB na 50 dni za 50 zł oraz 100 GB na 100 dni za 100 zł. Pakiet 5 GB jest pakietem jednorazowym, natomiast pozostałe to pakiety cykliczne, automatycznie odnawiające się po zakończeniu okresu ich ważności.

Obecni klienci internetowej oferty prepaid w sieci Plus mają możliwość migracji do nowego Ja+ Internet Na Kartę wpisując kod USSD *147*24# i zatwierdzając przyciskiem "zadzwoń", a jeśli mają już staż co najmniej 3 miesięcy to od razu mogą korzystać z bonusów powiększonych o 50%, czyli mogą mieć do 75 GB do wykorzystania przez 120 dni. Migracja na nowa taryfę do końca lipca br. jest darmowa, później to jednorazowy koszt 5 zł.

Autor: km

Wiecej informacji: Plus, Ja+ Internet Na Kartę

Komentarze (6) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia