WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Aneta Sierocińska i Konrad Jamski w Komunikacji Plus

Gorący temat

Michał M. Lisiecki sprzedał akcje PMPG Polskie Media za milion zł

0

Plus: nowa oferta Ja+ Mix i promocja Ja+ Smerfny Zestaw dla młodych

2017-04-19 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Plus wprowadza nową ofertę Ja+ Mix z większymi pakietami internetowymi i darmowymi połączeniami w sieci operatora. Jednocześnie startuje promocja Ja+ Smerfny Zestaw, czyli specjalna propozycja dla młodych użytkowników.

Plus: nowa oferta Ja+ Mix i promocja Ja+ Smerfny Zestaw dla młodych

Dostępna od środy 19 kwietnia br. nowa oferta Ja+ Mix w Plusie obejmuje rozmowy bez limitu w sieci za 0 zł w każdym doładowaniu, do dwóch razy większe pakiety internetu, rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i nielimitowane SMS-y do wszystkich w każdym doładowaniu kontraktowym oraz możliwość swobodnej wymiany pakietów w dowolnym momencie trwania umowy.

Na cały kontrakt oferowane są darmowe pakiety: Facebook (po uruchomieniu kodem), Ipla (pakiet podstawowy z darmową transmisja danych) oraz 4000 MMS-ów do sieci Plus. Ponadto klienci zyskują realny wpływ na długość trwania kontraktu dzięki możliwości zwiększenia tempa doładowań, a niewykorzystane środki z doładowania przechodzą na kolejne miesiące.

W ramach promocji Ja+ Mix Smerfny Zestaw, przez trzy miesiące za darmo dostępna jest usługa "Gdzie jest bliski", dzięki której użytkownik wie gdzie aktualnie znajduje się bliska mu osoba. Elementem zestawu jest także kubek ze Smerfami, a dodatkowo na stronie internetowej plus.pl/smerfy uruchomiona zostanie specjalna strefa zabaw. Telefonem promowanym w tej ofercie jest Samsung Galaxy J3 (2016) za 1 zł w ofercie Mix 30. Promocja Ja+ Mix Smerfny Zestaw poprzedza premierę filmowej animacji "Smerfy Poszukiwacze Zaginionej Wioski", wchodzącej na ekrany kin 26 maja br.

Uzupełnieniem dotychczasowego portfolio oferty Ja+ Mix jest kontrakt Mini Mix 20, w ramach którego klient otrzymuje nielimitowane rozmowy w sieci Plus za 0 zł, 100 minut do wszystkich sieci komórkowych, 100 minut do sieci stacjonarnych, 100 SMS-ów i MMS-ów, 100 MB internetu oraz jednorazowy pakiet 4 tys. MMS-ów do Plusa.

Autor: km

Wiecej informacji: Plus, Ja+ Mix, smerfy

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej