WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Ja + Wściekły Zestaw - „Angry Birds” w ofercie promocyjnej i reklamach Plusa (wideo)

Plus: nowa promocja roamingowa „Rozmawiaj jak w kraju”

2016-05-06 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Plus wprowadził nową promocję „Rozmawiaj jak w kraju” na usługi roamingowe na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu, dzięki której koszty za minutę wykonanego w roamingu połączenia głosowego oraz wysłanego w nim SMS-a są identyczne jak w kraju.

Plus: nowa promocja roamingowa „Rozmawiaj jak w kraju”

W ramach promocji „Rozmawiaj jak w kraju” opłata za minutę wykonanego połączenia głosowego wynosi 0,29 zł, a za wysłanego SMS-a - 0,19 zł.

Usługa nie obejmuje połączeń przychodzących - opłata za nie wynosi według cennika 0,05 zł za minutę.

Promocja dostępna jest we wszystkich taryfach abonamentowych Plusa dla klientów indywidualnych oraz we wszystkich taryfach mix i na kartę.

Dla klientów indywidualnych ofert abonamentowych opłata miesięczna za usługę wynosi 10 zł brutto i jest ona cykliczna do momentu jej wyłączenia. Usługę można włączyć wysyłając na numer 2601 wiadomość SMS o treści AKT RJK, a wyłączyć można ją wysyłając na ten sam numer wiadomość DEAKT RJK.

W przypadku klientów korzystających z ofert typu mix oraz na kartę okres ważności usługi wynosi 14 dni, a jej kosz to 9 zł brutto. Tutaj usługa nie jest cykliczna i po 14 dniach, jeśli klient nadal chce z niej korzystać, powinien ją ponownie aktywować. Aktywacji można dokonać za pomocą krótkiego kodu USSD: *136*11*28#. Z promocji w ofertach mix i prepaid wykluczone są połączenia na numery abonentów sieci telekomunikacyjnych na Litwie, Łotwie, Estonii oraz operatora France Mobile - Globalstar.

Autor: km

Wiecej informacji: Plus, Plus mix, Plus na kartę

Komentarze (5) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia