SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Plus: mundialowa promocja „Rosja piłka”, dwa razy więcej krajów w Pakiecie Orientalnym

Sieć telekomunikacyjna Plus uruchomiła nową promocję „Rosja piłka”, dzięki której klienci wybierający się na piłkarski mundial mogą aktywować nowe pakiety internetowe i swobodnie surfować w roamingu. Ponadto operator odświeżył promocję Pakiet Orientalny, w której podwojona została liczba krajów objętych pakietami internetowymi w roamingu.

czekaj... Article

W ramach promocji „Rosja piłka”, wszyscy klienci korzystający z ofert abonamentowych Plusa mogą skorzystać z pakietu 1 GB za 60 zł lub 2,5 GB za 120 zł i swobodnie surfować po internecie na terenie Rosji, Ukrainy, Białorusi, Gruzji i Kazachstanu.

Dedykowana wybierającym się na piłkarski mundial w Rosji oferta jest ograniczona czasowo - potrwa do 31 sierpnia br.

Z kolei w nowej wersji promocji „Pakiet Orientalny - tani Internet w roamingu”, o 57 nowych pozycji powiększona została lista państw, w których można korzystać z pakietów. Teraz obejmuje ona 93 kierunki i obejmuje kraje europejskie spoza EOG, Amerykę Środkową i Południową, Afrykę, Bliski i Daleki Wschód, a także możliwość korzystania z internetu w roamingu na statkach i promach (Telenor Maritime).Pakiety internetowe w promocjach "Rosja piłka" i "Pakiet Orientalny" ważne są przez pełny cykl bilingowy. Po wykorzystaniu MB dostępnych w pakiecie opłaty za dalsze korzystanie z transmisji danych będą naliczane zgodnie z cennikiem właściwym dla oferty, z której korzysta klient, chyba, że posiada on inny pakiet internetowy w roamingu. Z ofert pakietów internetowych w obu promocjach mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi posiadający abonament w Plusie.

W pierwszym kwartale br. grupa Cyfrowy Polsat zanotowała 2,34 mld zł wpływów sprzedażowych oraz  292,2 mln zł zysku netto. Liczba abonentów firmy zmalały w skali roku o 1,8 proc. do 5,74 mln, za to liczba sprzedanych im usług zwiększyła się o 3,4 proc. do 13,8 mln.

  • Więcej informacji:
  • Plus
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus: mundialowa promocja „Rosja piłka”, dwa razy więcej krajów w Pakiecie Orientalnym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing