WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Nokia na MWC 2018: pięć nowych telefonów, jest nowa wersja Nokii 8110 z filmu "Matrix"

Plus wprowadza ofertę Prosto Na Kartę ze stawką 19 groszy za minutę rozmowy

2018-03-12 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Sieć Plus zapowiada wprowadzenie na rynek nowej oferty Prosto Na Kartę. Według operatora jej zalety to równa stawka 19 groszy za minutę połączenia oraz ważność konta użytkownika przedłużana o rok po każdym doładowaniu.

Plus wprowadza ofertę Prosto Na Kartę ze stawką 19 groszy za minutę rozmowy

W komunikacie Plus wyjaśnia, że znacząca grupa użytkowników ofert na kartę nie włącza żadnych pakietów obniżających koszty i korzysta z bieżącego doładowania.

Plus przygotował dla nich nową, prostą ofertę, dzięki której nie muszą już zajmować się różnymi stawkami za usługi i pamiętać o regularnym zasilaniu konta. W ofercie Prosto Na Kartę stawka za wszystkie standardowe usługi jest jedna, a konto ważne przez okres roku.

Nowa oferta znajdzie się na rynku 19 marca br. i wprowadzi równą stawkę 19 gr za minutę połączenia na komórki i stacjonarne, SMS-a i MMS-a oraz 1 MB transmisji danych w Polsce i roamingu w Unii Europejskiej. Operator zaznacza, że środki na koncie ważne są przez rok po każdym doładowaniu karty.

Plus w ramach Prosto Na Kartę wprowadza też usługi dodatkowe: darmowe rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci Plus po doładowaniu za minimum 25 zł/30 dni - włączenie usługi jest bezpłatne, a pieniądze w całości pozostają do dyspozycji klienta, który może je dowolnie wykorzystać, a także pakiet internetowy 3 GB za 5 zł na 30 dni.


Autor: ps

Wiecej informacji: Plus, pre-paid, Prosto Na Kartę

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia