WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Centrum Nauki Kopernik z darmowym Wi-Fi od Plusa

Plus wprowadza do oferty platformę edukacyjną Squla (wideo)

2017-11-21 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Sieć komórkowa Plus wprowadziła do swojej oferty platformę edukacyjną Squla, dzięki której dzieci mogą rozwijać swoją wiedzę, umiejętności i zainteresowania.

Plus wprowadza do oferty platformę edukacyjną Squla (wideo)

Platforma Squla jest przeznaczona dla dzieci w wieku 3-12 lat i obejmuje ponad 60 tys. zadań, quizów ze wszystkich przedmiotów szkoły podstawowej oraz edukacji przedszkolnej.

Dzięki Squla dzieci mogą ćwiczyć swoje umiejętności z języka polskiego, matematyki, przyrody, historii i społeczeństwa, języka angielskiego, języka niemieckiego, muzyki i plastyki, zajęć technicznych i komputerowych, edukacji społecznej oraz kompetencji XXI wieku.

Klienci sieci Plus mogą wybierać spośród trzech rodzajów abonamentów: rocznego z płatnością za cały rok z góry w wysokości 14,99 zł miesięcznie, trymestralnego z płatnością za trzy miesiące z góry w wysokości 18,99 zł miesięcznie lub miesięcznego za 24,99 zł płatnego z każdą fakturą. Przy wyborze każdego z nich dodatkowo jest jeden miesiąc korzystania z usługi gratis. Płatność za usługę jest dołączana do rachunku za usługę telekomunikacyjną.

Więcej informacji na temat platformy Squla oraz możliwość aktywacji usługi można znaleźć na stronie squla.pl/plus.

Autor: km

Wiecej informacji: Plus, Squla

Komentarze (5) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia