WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Premium Max Plus nowym pakietem Cyfrowego Polsatu. Operator rezygnuje z Mini HD

Plus wprowadza usługę telefonu stacjonarnego w technologii GSM, abonament w cenie 20 lub 30 złotych

2018-02-20 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Plus wprowadził do swojej oferty Plus Stacjonarny. Jest to oparta na technologii GSM usługa telefonii stacjonarnej działająca do pół kilometra w strefie wyznaczonej przez klienta, dostępna w dwóch planach taryfowych w cenie 20 lub 30 złotych miesięcznie.

Plus wprowadza usługę telefonu stacjonarnego w technologii GSM, abonament w cenie 20 lub 30 złotych

W komunikacie operator wyjaśnia, że Plus Stacjonarny to usługa polecana klientom szukającym telefonu do domu. Działa bez dodatkowego gniazdka i kabli w oparciu o technologię komórkową. Do karty SIM przypisany jest numer telefonu, który działa w promieniu 500 metrów od wskazanego adresu, czyli w strefie wyznaczonej przez klienta.

Plus Stacjonarny dostępna jest w dwóch taryfach - za 20 i 30 zł miesięcznie w opcji z telefonem na raty lub bez. Można z niej skorzystać również w ramach nowej oferty Programu smartDOM, w której dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu abonament wynosi 10 zł taniej. Istnieje możliwość przeniesienia do Plusa dotychczasowego numeru stacjonarnego.

W ostatnim okresie Plus zapowiedział uproszczenie swoich usług komórkowych, zaoferował też wraz z cyfrowym Polsatem nowe zasady korzystania z pakietów smartDOM. W 2017 r. Polkomtel, właściciel Plusa okazał się najbardziej aktywnym reklamodawcą wśród największych polskich telekomów.

Autor: ps

Wiecej informacji: Plus, Polkomtel, Plus Stacjonarny

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia