WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Karaoke o rejestrowaniu numerów w reklamie Plush na Kartę (wideo)

Plush na Kartę z nową ofertą, pakiet YouTube i social media z darmowym transferem

2017-03-15 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Polkomtel odświeża ofertę marki Plush na Kartę, wprowadzając trzy zestawy usług do wyboru w ofercie kompleksowej lub internetowej.

Plush na Kartę z nową ofertą, pakiet YouTube i social media z darmowym transferem

Nowy Plush na Kartę to oferta kompleksowa lub internetowa, a w każdej z nich dostępne są trzy pakiety usług do wyboru. W każdej z nowych ofert można włączyć usługę Rok Ważności Konta na usługi wychodzące oraz korzystać z internetu w technologii LTE. Nowością jest pakiet YouTube specjalnie zoptymalizowany do smartfonów, który pozwala na oglądanie do trzech razy więcej wideo, a jego koszt to 5 zł miesięcznie.

Plush na Kartę w ofercie kompleksowej to usługi bez limitu wraz z pakietami internetowymi. Oferta za 25 zł na 30 dni obejmuje pakiet internetowy 10 GB, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz zestaw social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z bezpłatnym transferem danych. Druga opcja to pakiet internetowy 3 GB, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne oraz Facebook z bezpłatnym transferem danych za 20 zł na 30 dni. Najtańszy zestaw za 10 zł na 30 dni obejmuje pakiet internetowy 1 GB wraz SMS-ami i MMS-ami bez limitu oraz Facebook z bezpłatnym transferem danych.

Plush na Kartę w ofercie internetowej to darmowe GB i bezpłatny transfer danych w ramach Facebooka lub w ramach zestawu social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) oraz do wyboru usługi, z których chce korzystać użytkownik. Za 25 zł na 30 dni dostępny jest pakiet rozmów bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne oraz SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, za 20 zł na 30 dni - oferta z pakietem rozmów bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, a za 10 zł na 30 dni - SMS-y i MMS-y bez limitu. Pakiety internetowe są w tej ofercie za darmo, a ich wielkość zależy od wysokości doładowania.

Wraz z nową ofertą Plush na Kartę pojawią się nowe startery, w tym nowość - starter do tabletów i laptopów z darmowymi GB i social mediami po doładowaniu.

Przenoszący numer do Plusha otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty.

Autor: km

Wiecej informacji: Plush na Kartę, Plush

503 Service Temporarily Unavailable

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.


Apache Server at www.wirtualnemedia.pl Port 80
  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej