WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Karaoke o rejestrowaniu numerów w reklamie Plush na Kartę (wideo)

Gorący temat

„GW” zarzuca „Wiadomościom” ocenzurowanie wypowiedzi Morawieckiego o „żydowskich sprawcach”, której nie było też w „Faktach”

9

Plush na Kartę z nową ofertą, pakiet YouTube i social media z darmowym transferem

2017-03-15 A A A KOMENTARZE: 9 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Polkomtel odświeża ofertę marki Plush na Kartę, wprowadzając trzy zestawy usług do wyboru w ofercie kompleksowej lub internetowej.

Plush na Kartę z nową ofertą, pakiet YouTube i social media z darmowym transferem

Nowy Plush na Kartę to oferta kompleksowa lub internetowa, a w każdej z nich dostępne są trzy pakiety usług do wyboru. W każdej z nowych ofert można włączyć usługę Rok Ważności Konta na usługi wychodzące oraz korzystać z internetu w technologii LTE. Nowością jest pakiet YouTube specjalnie zoptymalizowany do smartfonów, który pozwala na oglądanie do trzech razy więcej wideo, a jego koszt to 5 zł miesięcznie.

Plush na Kartę w ofercie kompleksowej to usługi bez limitu wraz z pakietami internetowymi. Oferta za 25 zł na 30 dni obejmuje pakiet internetowy 10 GB, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz zestaw social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z bezpłatnym transferem danych. Druga opcja to pakiet internetowy 3 GB, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne oraz Facebook z bezpłatnym transferem danych za 20 zł na 30 dni. Najtańszy zestaw za 10 zł na 30 dni obejmuje pakiet internetowy 1 GB wraz SMS-ami i MMS-ami bez limitu oraz Facebook z bezpłatnym transferem danych.

Plush na Kartę w ofercie internetowej to darmowe GB i bezpłatny transfer danych w ramach Facebooka lub w ramach zestawu social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) oraz do wyboru usługi, z których chce korzystać użytkownik. Za 25 zł na 30 dni dostępny jest pakiet rozmów bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne oraz SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, za 20 zł na 30 dni - oferta z pakietem rozmów bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, a za 10 zł na 30 dni - SMS-y i MMS-y bez limitu. Pakiety internetowe są w tej ofercie za darmo, a ich wielkość zależy od wysokości doładowania.

Wraz z nową ofertą Plush na Kartę pojawią się nowe startery, w tym nowość - starter do tabletów i laptopów z darmowymi GB i social mediami po doładowaniu.

Przenoszący numer do Plusha otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty.

Autor: km

Wiecej informacji: Plush na Kartę, Plush

Komentarze (9) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia