SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Podwójne doładowanie w T-Mobile oraz Heyah

Klienci T-Mobile na kartę oraz Heyah na kartę będą otrzymywali zaproszenia do skorzystania z promocji doładowań.

Article

Klienci, którzy zdecydują się na aktywowanie promocji oraz doładują swoje konto dwa razy w ciągu 5 dni kwotą co najmniej 25 złotych, a klienci Heyah kwotą co najmniej 20 złotych, otrzymają podwojenie drugiego doładowania do maksymalnie 150 złotych. Otrzymane w ten sposób środki klienci będą mogli wykorzystać na dowolne usługi w dowolnym czasie.

Klienci T-Mobile na kartę mogą połączyć wprowadzaną promocję doładowania z ofertą „2x Więcej na konto” i otrzymać bonusowe środki na konto z obu promocji.

Warunkiem skorzystania z promocji jest otrzymanie wiadomości z zaproszeniem od T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę oraz wysłanie SMS-a o treści TAK na numer podany w zaproszeniu.

Promocja trwa od 1 października do 31 października. 

Dołącz do dyskusji: Podwójne doładowanie w T-Mobile oraz Heyah

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Doser
Poprzednio udało mi się załapać na podwójne w tak taku, ciekawe czy tym razem też uda się skorzystać z promocji :)
0 0
odpowiedź
User
BadAss
Szkoda, że promocja tak krótko trwa i trzeba liczyć na łut szczęścia, że zostanie się wylosowanym. Jak dla mnie pomimo kosztu smsa, który należy chyba jednak traktować jako swoisty bilet wstępu to oferta naprawdę niezła. Coś na kształt starej Heyah.
0 0
odpowiedź
User
mario1
Faktycznie, szkoda, że nie dłużej, ale czekałem na podwajanie w Heyah i mam nadzieję, że trafi prosto do mnie :)
0 0
odpowiedź
User
Misiek
Jest w tym pewien haczyk !
Kto skorzysta z oferty ten straci rok ważności konta i wróci do poprzedniej formuły, czyli stan konta przedłużany będzie w zależności od doładowania ( 20 zł - miesiąc, 50 zł - 3 miesiące).
0 0
odpowiedź
User
mengratisów
Witam, PROMOCJA PODWÓJNE DOŁADOWANIE NA ZAPROSZENIE, RÓŻNI SIĘ ZNACZNIE OD TEJ PIERWOTNEJ. LUDZIE CZYTAJCIE DOKŁADNIE REGULAMIN!!! TO, ŻE WYŁĄCZĄ NAM ROK WAŻNOŚCI KONTA I ŻE ZAPŁACIMY 4,92 ZŁ ZA WYSŁANIE SMS-A, TO PIKUŚ- I TYLKO JEDEN Z "KRUCZKÓW"!!! NASTĘPNY KRUCZEK, TO ŻEBY OTRZYMAĆ PROMOCYJNE ŚRODKI TRZEBA ZAŁADOWAĆ KONTO DWA RAZY TĄ SAMĄ KWOTĄ. CZYLI,JEŻELI CHCEMY DOSTAĆ GRATISOWE 50 ZŁ MUSIMY DOŁADOWAĆ DWA RAZY PO 50 zł!!!( KIEDYŚ PIERWSZE DOŁADOWANIE BYŁO 25 zł, DRUGIE 50 zł). HA DOBRE, CO!
0 0
odpowiedź
User
J
"mengratisów" napisał(a): NASTĘPNY KRUCZEK, TO ŻEBY OTRZYMAĆ PROMOCYJNE ŚRODKI TRZEBA ZAŁADOWAĆ KONTO DWA RAZY TĄ SAMĄ KWOTĄ. CZYLI,JEŻELI CHCEMY DOSTAĆ GRATISOWE 50 ZŁ MUSIMY DOŁADOWAĆ DWA RAZY PO 50 zł!!!( KIEDYŚ PIERWSZE DOŁADOWANIE BYŁO 25 zł, DRUGIE 50 zł). HA DOBRE, CO!


A gdzie tak jest napisane w regulaminie, bo ja nie znalazłem.
0 0
odpowiedź
User
1Z5VU4Y
Lepiej być ostrożnym przed zatrudnianiem nierzetelnych wykonawców budowlanych i bez umów jak np. Tomasza Ignasiak, tel.501543519, lat ok 40 z okolic Warszawy. Nie jest przyjemny i profesjonalny, pracuje bez umów, nie usuwa usterek, praca tylko bez faktur -na czarno i urząd skarbowy powinien się zainteresować bo tacy budowlańcy działają w szarej strefie.
0 0
odpowiedź
User
ania
UWAŻAJCIE! Bo ten SMS za 5zl który wysyłacie anuluje wam przedłożenie ważności konta o rok! regulamin pkt 7
0 0
odpowiedź
User
jan
Wysłanie SMSa o treści TAK na nr 7405 wiąże się jednocześnie z wyłączeniem na koncie oferty promocyjnej „ROK ważności konta po każdej rozmowie”, a nowa data ważności wynosi 31 pełnych dni kalendarzowych. Następnie ważność konta jest przedłużana zgodnie z zasadami opisanymi w „Cenniku doładowań dla Użytkowników Usługi Heyah”. regulamin pkt. 8
0 0
odpowiedź
User
tupet
Ma ktoś w ogóle namiar na ten regulamin?
Na stronie heyah nie da się go odczytać.
0 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing