WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Agnieszka Jędrzejczyk-Wojciechowska wiceprezesem Polskiej Organizacji Turystycznej, będzie nadzorować działania marketingowe

Gorący temat

Piotr Gliński: Polska Fundacja Narodowa robi dużo, krytykują ją dziennikarscy „wujkowie dobra rada”

0

POT szuka domu mediowego do tygodniowej kampanii

2018-02-12 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła przetarg na zakup czasu antenowego do zaplanowanej na marzec w ogólnopolskiej telewizji tygodniowej kampanii pod hasłem „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

POT szuka domu mediowego do tygodniowej kampanii

Przetarg dotyczy zakupu czasu antenowego w telewizji ogólnopolskiej i emisji spotu promującego akcję „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”.

Kampania ma być realizowana od 2 do 8 marca. W jej ramach będzie emitowany 15-sekundowy spot - w tym okresie POT chce minimum 14 emisji, z tego 7 w prime time.

Celem kampanii jest dotarcie z informacją o akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny” do szerokiego grona odbiorców ogólnopolskich, zwrócenie uwagi na akcję „Polska zobacz więcej” i nakłonienie odbiorców do skorzystania z ofert prezentowanych w akcji. Poza tym reklama ma utrwalić w świadomości widzów daty 9-11 marca jako wyjątkowy weekend, podczas którego będą mogli skorzystać z wielu ofert turystycznych za połowę ceny. Dodatkowo reklama ma być wizerunkową prezentacją Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie z niepowtarzalnymi produktami turystycznymi.

Przetarg trwa do 16 lutego.

Autor: bg

Wiecej informacji: Polska Organizacja Turystyczna

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia