WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Public Dialog wypromuje E.Leclerc

Public Dialog dla Volkswagen Financial Services

2017-02-20 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Agencja Public Dialog współpracuje z Volkswagen Financial Services. Umowa obejmuje doradztwo strategiczne w zakresie komunikacji korporacyjnej, content marketing oraz organizację wydarzeń specjalnych.

Public Dialog dla Volkswagen Financial Services

Agencja Public Dialog została wybrana w drodze przetargu. Po jej stronie za współpracę z VWFS odpowiadają: Artur Cheba oraz Hubert Koszela.

W ramach kontraktu agencja jest odpowiedzialna za: doradztwo w zakresie media relations, pozycjonowanie ekspertów, prowadzenie biura prasowego, organizację wydarzeń specjalnych oraz tworzenie i dystrybucję treści.

Strony nie zdradzają na jaki okres zawarto umowę.

Volkswagen Financial Services (VWFS) jest ramieniem finansowym Volkswagen AG, które dostarcza rozwiązania finansowe dla wszystkich marek samochodowych Grupy Volkswagen, na 51 rynkach świata. Kluczowe obszary działania VWFS to: bank, leasing, ubezpieczenia i mobilność. Pod marką Volkswagen Financial Services działają w Polsce trzy spółki: Volkswagen Bank Polska S.A. (usługi bankowe), Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (leasing i mobilność) i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. (ubezpieczenia).

Autor: pr

Wiecej informacji: Public Dialog, Volkswagen Financial Services

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia