WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Stanecki, Bolechowski, Kurski i Staniszewski w nowym zarządem Związku Pracodawców Mediów Publicznych

Radio Kraków uruchomiło studio lokalne w Gorlicach. „Ważne wydarzenie dla mieszkańców”

2017-09-20 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Od wtorku, 19 września Radio Kraków nadaje z nowego studia w Gorlicach. To czwarty lokalny oddział rozgłośni.

Przemysław Bolechowski, fot. Radio Kraków Przemysław Bolechowski, fot. Radio Kraków

Po Tarnowie, Nowym Sączu i Zakopanem, Gorlice są kolejnym małopolskim miastem z lokalnym studiem Radia Kraków. - Jako regionalna rozgłośnia radia publicznego chcemy być najważniejszym źródłem informacji dla wszystkich mieszkańców Małopolski. Mamy nadzieję, że będzie to wydarzenie ważne również dla mieszkańców Gorlic i całego powiatu, bo będą mogli znaleźć u nas więcej najświeższych informacji ze swojego miasta i regionu - mówi Przemysław Bolechowski, redaktor naczelny Radia Kraków.

W czterech  lokalnych studiach dziennikarze i reporterzy Radia Kraków przygotowują materiały ze swoich regionów na antenę małopolską Radia Kraków i specjalne programy, które emitowane są w trzech lokalnych  rozszyciach programu: na Kraków i Małopolskę, w rozszyciu tarnowskim i nowosądeckim. Dzięki nowemu studiu, informacje z Gorlic usłyszeć będzie można zarówno na głównej antenie Radia Kraków, jak również na rozszyciu nowosądeckim, gdzie codziennie o godz. 7.30, 8.30, 9.30 i 16.30 nadawane są informacje lokalne, a między godz. 14.05 a 14.30 specjalne pasmo reportersko - publicystyczne z najważniejszymi informacjami z  południa regionu.

W Gorlicach Radio Kraków nadaje na częstotliwości 97,4 FM, a lokalny oddział mieści się przy ul. Piekarska 4.

Z raportu Radio Track Millward Brown opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że w okresie między lutym, a lipcem 2017 roku Radio Kraków plasowało się w Krakowie na czwartym miejscu pod względem słuchalności, z udziałem w rynku na poziomie 6,3 proc.

Autor: jk

Wiecej informacji: Radio Kraków, Gorlice, Przemysław Bolechowski

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia