WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Jerzy Piasny przechodzi z Radia ZET Gold do Radia Merkury. „Duże wzmocnienie”

Radio Merkury nagrywa ścieżkę dźwiękową do poznańskiego „Misterium 2017”. „Wpisuje się w misję”

2017-03-14 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W studiu Radio Merkury Poznań nagrywana jest ścieżka dźwiękowa do tegorocznego „Misterium 2017”. Ten największy w Europie spektakl, przedstawiający mękę Chrystusa wystawiony zostanie na terenie poznańskiej Cytadeli 8 kwietnia o godz. 20.00.

Radio Merkury nagrywa ścieżkę dźwiękową do poznańskiego „Misterium 2017”. „Wpisuje się w misję”

Za dźwięk nagrania odpowiada realizator z Radia Merkury - Joachim Krukowski. Artur Piotrowski, reżyser i pomysłodawca „Misterium 2017” (współreżyserował m.in. film „Popiełuszko. Wolność jest w nas”), chwali współpracę z radiem. - To już piąta ścieżka dźwiękowa realizowana w poznańskiej rozgłośni. W tym roku mamy kilkoro nowych aktorów, zaszła więc konieczność nagrania nowych dźwięków - uzasadnia. Za zgranie całości odpowiada - pracujący w poznańskiej rozgłośni - Sebastian Włodarczyk.

Prezes Radia Merkury Poznań, Filip Rdesiński, podkreśla, że realizacja dźwięku do „Misterium 2017” wpisuje się w misję radia publicznego. - Jestem przekonany, że ścieżka dźwiękowa zadowoli wszystkich, którzy przyjdą lub przyjadą na „Misterium” - powiedział Rdesiński.

W trwającym 80 minut przedstawieniu gra ponad 300 aktorów. Spektakl jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych, wstęp jest bezpłatny. Organizatorzy spodziewają się co najmniej 50 tysięcy widzów.

Z raportu Radio Track Millward Brown opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że w okresie od sierpnia 2016 roku do stycznia 2017 roku Radio Merkury plasowało się w Poznaniu na dziesiątym miejscu pod względem słuchalności, ze średnim dobowym udziałem słuchania na poziomie 5,1 proc.

 


 

Autor: jk

Wiecej informacji: Radio Merkury, Misterium 2017, Misterium

503 Service Temporarily Unavailable

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.


Apache Server at www.wirtualnemedia.pl Port 80

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej