WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Radio Wawa nadaje w Trzebnicy

Radio Wawa z konkursem „Jak to dalej leciało”. Sprawdza, czy słuchacze znają polskie przeboje

2017-03-14 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W poniedziałek wystartowała nowa zabawa Radia Wawa (Grupa Radiowa Time), pt. „Jak to dalej leciało”. Polega na dokańczaniu przez słuchaczy losowo wybranych polskich piosenek. Nagrodą główną jest głośnik karaoke.

Radio Wawa z konkursem „Jak to dalej leciało”. Sprawdza, czy słuchacze znają polskie przeboje

Konkurs potrwa do 31 marca. Codziennie między godz. 7.00 a godz. 18.00 didżeje będą łączyli się ze słuchaczami, którzy zgłosili swój udział w konkursie poprzez formularz konkursowy zamieszczony na stronie radiowawa.pl. Ich zadaniem jest dokończenie tekstów trzech losowo wybranych polskich przebojów. Za każdy prawidłowo podany tekst słuchacz otrzyma 100 zł. Ponadto w rundzie specjalnej powalczy o głośnik Karaoke Mante SPK50025, umożliwiający odtwarzanie muzyki z urządzeń przenośnych.

Akcja „Jak to dalej leciało” będzie wsparta promocją w prasie („Super Express”, dodatek do „Gazety Wyborczej” - „Co Jest Grane”) oraz na fanpage’u Radia WAWA na Facebooku.

Radio Wawa to sieć rozgłośni lokalnych prezentujących polskie przeboje z lat 80., 90. oraz współczesne. Nadaje w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Toruniu, Rzeszowie, Krośnie, Opolu, Nowym Sączu, Ostrołęce, Jeleniej Górze i Trzebnicy.

Autor: jk

Wiecej informacji: Radio Wawa, Jak to dalej leciało

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia