WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Gorący temat

Piotr Gliński: Polska Fundacja Narodowa robi dużo, krytykują ją dziennikarscy „wujkowie dobra rada”

0

Radosław Marter partnerem zarządzającym grupy kapitałowej one2tribe

2018-02-13 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Do zespołu grupy kapitałowej one2tribe dołączył Radosław Marter, obejmując funkcję partnera zarządzającego. Przez ostatnie dziesięć lat zarządzał spółką Active Pharma.

Radosław Marter Radosław Marter

Do głównych zadań Martera należą budowa i wdrożenie rozwoju planu spółki w obszarach sprzedaży, marketingu i komunikacji oraz zdobywanie klientów z sektora medyczno-farmaceutycznego.

Radosław Marter jest współzałożycielem spółki Active Pharma, którą zarządzał przez ponad 10 lat, realizując projekty z zakresu multi channel marketingu, badań klinicznych, systemów klasy CRM i CLM, oraz strategii marketingowych.  Z branżą farmaceutyczną, z którą współpracuje od ponad 18 lat.

- Nasza grupa kapitałowa od dawna zamierzała zaistnieć w środowisku medyczno-farmaceutycznym. W związku z tym rozpoczęcie współpracy z Radkiem otwiera nam możliwości wprowadzenia naszych produktów i usług właśnie na ten rynek. Pozyskanie tak doświadczonego managera na nasz pokład znaczenie przyspieszy od dawna planowany i realizowany proces grupy kapitałowej. A wzmocnienie zespołu przez tak doświadczonych managerów, to kolejny milowy krok w planach dynamicznego rozwoju grupy kapitałowej one2tribe - powiedział CEO one2tribe Wojciech Ozimek.

Do one2tribe należy platforma motywacyjna dla pracowników Tribeware, którą wdrożyły firmy z branż telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, finansowej, technologicznej, FMCG i medialnej.

Autor: jd

Wiecej informacji: Radosław Marter, one2tribe

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia