SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Radosław Marter partnerem zarządzającym grupy kapitałowej one2tribe

Do zespołu grupy kapitałowej one2tribe dołączył Radosław Marter, obejmując funkcję partnera zarządzającego. Przez ostatnie dziesięć lat zarządzał spółką Active Pharma.

Radosław Marter Article

Do głównych zadań Martera należą budowa i wdrożenie rozwoju planu spółki w obszarach sprzedaży, marketingu i komunikacji oraz zdobywanie klientów z sektora medyczno-farmaceutycznego.

Radosław Marter jest współzałożycielem spółki Active Pharma, którą zarządzał przez ponad 10 lat, realizując projekty z zakresu multi channel marketingu, badań klinicznych, systemów klasy CRM i CLM, oraz strategii marketingowych.  Z branżą farmaceutyczną, z którą współpracuje od ponad 18 lat.

- Nasza grupa kapitałowa od dawna zamierzała zaistnieć w środowisku medyczno-farmaceutycznym. W związku z tym rozpoczęcie współpracy z Radkiem otwiera nam możliwości wprowadzenia naszych produktów i usług właśnie na ten rynek. Pozyskanie tak doświadczonego managera na nasz pokład znaczenie przyspieszy od dawna planowany i realizowany proces grupy kapitałowej. A wzmocnienie zespołu przez tak doświadczonych managerów, to kolejny milowy krok w planach dynamicznego rozwoju grupy kapitałowej one2tribe - powiedział CEO one2tribe Wojciech Ozimek.

Do one2tribe należy platforma motywacyjna dla pracowników Tribeware, którą wdrożyły firmy z branż telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, finansowej, technologicznej, FMCG i medialnej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radosław Marter partnerem zarządzającym grupy kapitałowej one2tribe

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing
przesuń do góry