SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Rafał Adamczak zastępcą dyrektora muzycznego Eska TV i Eska TV Extra, Michał Celeda - Radia Eska

Michał Celeda został zastępcą dyrektora muzycznego Radia Eska, zaś Rafał Adamczak zastępcą dyrektora muzycznego kanałów Eska TV i Eska TV Extra. Celeda nowe obowiązki będzie łączył z dotychczasowym stanowiskiem sekretarza redakcji.

Rafał Adamczak Article

Nowi zastępcy zostali powołani w kilkanaście dni po powołaniu dyrektorów muzycznych Eski i Eski TV. Szefem muzycznym w sieci Radio Eska został Olgierd Wojtkowiak, zastępując na tym stanowisku Igę Mackiewicz. Natomiast dyrektorem muzycznym Eska TV oraz Eska TV Extra został pod koniec czerwca br. Adrian Harasim - także zastępując Igę Mackiewicz.

Michał Celeda (na zdjęciu niżej) jest dziennikarzem muzycznym Radia Eska od 2001 roku. W październiku 2006 roku objął stanowisko sekretarza redakcji i został koordynatorem sieci. Pracuje również jako lektor i ma na swoim koncie współpracę m.in. z telewizjami ogólnopolskimi, w tym z należącym do Grupy ZPR Media kanałem dokumentalnym Fokus TV.

Rafał Adamczak (zastępca dyrektora muzycznego Eska TV oraz Eska TV Extra) ze stacją związany jest natomiast od 2003 roku. Od początku pracuje jako prezenter pasma dziennego. Był także sekretarzem redakcji Eska Warszawa i odpowiadał za produkcję wielu akcji antenowych. Jako konferansjer prowadzi koncerty i imprezy plenerowe.

Z danych Radio Track Millward Brown wynika, że w okresie od marca do maja 2017 roku udział w rynku Radia Eska wśród słuchaczy w wieku od 15 do 75 lat wyniósł 6,8 proc. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rafał Adamczak zastępcą dyrektora muzycznego Eska TV i Eska TV Extra, Michał Celeda - Radia Eska

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Łączę się w bólu
Dziennikarz muzyczny w Radiu Eska to taka sama kategoria, co oksymoron...
Serdecznie współczuję...
14 5
odpowiedź
User
Ice
A ja nie. Przynajmniej Ci ludzie coś w życiu robią a nie ślęczą na wirtualnych mediach byle dodać jakiś chory komentarz. Tyczy się to większości z Was.
18 6
odpowiedź
User
Pati
Bravo!!!! Odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach. Latami na to pracowali! Gratuluje!
13 5
odpowiedź
User
DW
A ja się zastanawiam czym się zajmuje z-ca dyr. muzycznego ESKI, skoro tam w kółko 200 piosenek leci. Żeby to zaprogramować wystarczy jedno stanowisko, tym bardziej że i tak komputer to robi.
18 2
odpowiedź
User
łowca bubli
Co to za patałach pisze tu niusy? Harasim i Wojtkowiak zostali programowymi, muzycznymi byli od dawna,teraz łączą obie funkcje (programowego i muzycznego), a teraz ich zastępcami w zakresie programowania muzyki zostali Adamczak i Celeda.
8 1
odpowiedź
User
tom
To musza wiedziec ze w esce kraków od 1 wrzesnia do 21. czerwca brak poranka miedzy 6;3o0 a 7;00, i we wrzuc na luz sa wyłaczane wejscia dja o 15.55,16.55,17.55
5 1
odpowiedź
User
@tom
jesteś już tak bardzo chory, że na jednym z portali medialnych podpisałeś się swoim profilem fejs, wyglądasz bardzo mało zdrowo, dlatego polecam konsultacje wszelakie i to szybko, z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia
3 1
odpowiedź
User
Gosc
No i mamy takie samo głupie komercyjne nic jak wszędzie po co tylu ludzi jak tam leci kilka pioseneczek w kółeczko.Piweczko radyjko i dalej g.....
0 0
odpowiedź
User
hybryda
sonia tez slucha
0 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing