WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Facebook w Polsce: liderem Facebook for Every Phone, z mediów najpopularniejsze Radio Eska

Rafał Adamczak zastępcą dyrektora muzycznego Eska TV i Eska TV Extra, Michał Celeda - Radia Eska

2017-07-14 A A A KOMENTARZE: 9 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Michał Celeda został zastępcą dyrektora muzycznego Radia Eska, zaś Rafał Adamczak zastępcą dyrektora muzycznego kanałów Eska TV i Eska TV Extra. Celeda nowe obowiązki będzie łączył z dotychczasowym stanowiskiem sekretarza redakcji.

Rafał Adamczak Rafał Adamczak

Nowi zastępcy zostali powołani w kilkanaście dni po powołaniu dyrektorów muzycznych Eski i Eski TV. Szefem muzycznym w sieci Radio Eska został Olgierd Wojtkowiak, zastępując na tym stanowisku Igę Mackiewicz. Natomiast dyrektorem muzycznym Eska TV oraz Eska TV Extra został pod koniec czerwca br. Adrian Harasim - także zastępując Igę Mackiewicz.

Michał Celeda (na zdjęciu niżej) jest dziennikarzem muzycznym Radia Eska od 2001 roku. W październiku 2006 roku objął stanowisko sekretarza redakcji i został koordynatorem sieci. Pracuje również jako lektor i ma na swoim koncie współpracę m.in. z telewizjami ogólnopolskimi, w tym z należącym do Grupy ZPR Media kanałem dokumentalnym Fokus TV.

Rafał Adamczak (zastępca dyrektora muzycznego Eska TV oraz Eska TV Extra) ze stacją związany jest natomiast od 2003 roku. Od początku pracuje jako prezenter pasma dziennego. Był także sekretarzem redakcji Eska Warszawa i odpowiadał za produkcję wielu akcji antenowych. Jako konferansjer prowadzi koncerty i imprezy plenerowe.

Z danych Radio Track Millward Brown wynika, że w okresie od marca do maja 2017 roku udział w rynku Radia Eska wśród słuchaczy w wieku od 15 do 75 lat wyniósł 6,8 proc. 

Autor: jk

Wiecej informacji: Rafał Adamczyk, Eska TV, Eska TV Extra, Michał Celeda, Radio Eska

Komentarze (9) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia