WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Meloradio ze świąteczną playlistą

Rafał Mandes szefem działu Biznes w portalu Radiozet.pl

2017-12-05 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Rafał Mandes dołączył do Eurozetu i został szefem nowo utworzonej sekcji działu o tematyce biznesowej w portalu Radiozet.pl.

Rafał Mandes Rafał Mandes

W dziale Biznes czytelnicy znajdą informacje z rynku i dowiedzą się m.in. w co warto inwestować i jak kupować nieruchomości. Jedną z kategorii tematycznych będą „Finanse osobiste”, gdzie można przeczytać porady użyteczne dla biznesmenów i przedsiębiorców, a także dla wszystkich, którzy chcą pomnażać swoje pieniądze. Oprócz tego znajdą się tam aktualizowane w trybie rzeczywistym kursy walut kantorowych. Nie zabraknie również analiz, wywiadów oraz materiałów wideo zawierających ekspercie porady.

Szefem działu Biznes został Rafał Mandes, ostatnio związany ze spółką MarketNews24, specjalizującą się w produkcji i dystrybucji treści wideo (w czerwcu br. Grupa Sare kupiła 83,35 proc. udziałów MarketNews24). W przeszłości pracował w Grupie Onet RASP (w latach 2008-2015), gdzie zarządzał m.in. pionem Biznes, i Wirtualnej Polsce - był twórcą platform Finanse WP i Biznes.pl.

- Cieszę się, że Rafał dołączył do naszego zespołu. Wierzę, że jego doświadczenie oraz dotychczasowe osiągnięcia przyczynią się do zwiększenia zasięgu oraz rozwoju portalu Radiozet.pl. Wejście w nowe obszary tematyczne to kolejny krok będący konsekwencją naszej strategii rozwoju - tłumaczy Tomasz Sofuł, dyrektor online Grupy Eurozet.

Jak podaje nadawca, w październiku 2017 br. witryny Grupy Eurozet odwiedziło 4,62 mln realnych użytkowników, którzy wygenerowali 30,5 mln odsłon (dane PBI/Gemius).

Autor: łb

Wiecej informacji: Rafał Mandes, Eurozet, Radiozet.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia